پخش آهنگ شما

گلسارموزیک دانلود آهنگ سعید محمدی چکنوم

دانلود آهنگ سعید محمدی چکنوم

دانلود آهنگ سعید محمدی چکنوم

با کیفیت اصلی و لینک مستقیم پرسرعت دانلود کنید آهنگ جدید فوق العاده زیبا به نام چکنوم با صدای سعید محمدی را از وبسایت ( گلسار موزیک )

Download New Music ♪ Saeed Mohammadi – Che Konom In The GolsarMusic

دانلود آهنگ سعید محمدی چکنوم

سعید محمدی چکنوم

 آهنگ چکنوم سعید محمدی

دانلود آهنگ سعید محمدی چکنوم

سعید محمدی چکنوم

پخش آنلاین همین آهنگ
در صورت بروز مشکل در دانلود قندشکن را خاموش کنید دانلود آهنگ با کیفیت 320 دانلود آهنگ با کیفیت 128

سایر آهنگ های سعید محمدی

آخرین آهنگ سعید محمدی

برچسب ها

توضیحات

سعید محمدی با انتشار چکونم تبدیل به یک پدیده شده است. یکی از برجسته ترین کارهای چند سال اخیر بعد از مدت ها تاخیر از خواننده محبوب این روزها، سعید محمدی ارائه شده است. عاشقانه سعید محمدی توانسته است تمام چشم ها را با چکونم به خود خیره کند و توانایی او را به رخ بکشد. او هر آنچه که باید برای یک عاشقانه با کیفیت در نظر گرفت را با چکونم به همگان عرضه داشته است. آهنگ چکونم تمام قلب ها را تسخیر کرده است، سعید محمدی خود نیز به این موضوع در عین فروتنی معتقد است. به نظر می رسد موسیقی پاپ با داشتن چند خواننده مصمم همچون سعید محمدی، علی رغم رکود چند سال اخیر بتواند از نظر محبوبیت و فروش تکانی به خود بدهد، هرچند با در نظر گرفتن خالی بودن عرصه، تنها سعید محمدی و آهنگ چکونم هستند که می تازند و مخاطبان بسیاری را به خود جذب می کنند. بدون شک سعید محمدی یکی از محبوب ترین خوانندگان چند سال اخیر است و چکونم نیز از بهترین آثار او و موسیقی پاپ در این برهه زمانی به شمار میرود. اما برای بسیاری از افراد و حتی طرفداران دو آتشه او سوال شده است، که چرا او در چنین جایگاهی قرار گرفته است؟

راستش از نظر کارشناسان موسیقی پاپ این را باید در زیرکی و تکنیک هنری بالای سعید محمدی جستجو کرد. توانایی سعید محمدی، طی سال های فعالیت هنری او قدم به قدم افزایش یافت و با چکونم به بالاترین میزان خود رسید. دقت و حساسیت او در انتخاب همکارانی کارکشته که همانند او برای ارائه کارهای هنری نکته سنج و حساس بودند، خیلی وقت ها از سقوط او همچون دیگر رقبا جلوگیری به عمل آورده است. البته استعداد ذاتی سعید محمدی نیز در این میان نقش پر رنگی ایفا کرده است تا بتوان تجلی حس هنری او را در قطعه ای همچون آهنگ چکونم دید.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...