پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ سعید احمدی و کیوان شکانی قلبم

دانلود آهنگ سعید احمدی و کیوان شکانی قلبم

دانلود آهنگ سعید احمدی و کیوان شکانی قلبم

میتوانید در این لحظه در گلسار موزیک آهنگ جدید جذاب و زیبای از سعید احمدی و کیوان با عنوان “شکانی قلبم” با دو کیفیت اصلی 320 و 128 همراه با پخش آنلاین و متن ترانه دانلود نمایید.

Download New Music ♪ Saeid Ahmadi & Keyvan – Shekani Ghalbem In The GolsarMusic

دانلود آهنگ سعید احمدی و کیوان شکانی قلبم

سعید احمدی و کیوان شکانی قلبم

 آهنگ شکانی قلبم سعید احمدی و کیوان

دانلود آهنگ سعید احمدی و کیوان شکانی قلبم

سعید احمدی و کیوان شکانی قلبم

سایر آهنگ های سعید احمدی

آخرین آهنگ سعید احمدی

برچسب ها

توضیحات

شکانی قلبم، معجزه جدید سعید احمدی و کیوان

وقتی صحبت از یک شعر عاشقانه می شود، بر کسی پوشیده نیست که انتخاب کلمات مناسب مهم است. سرودن و خواندن یک شعر عاشقانه و بیان اینکه چقدر به کسی اهمیت میدهید، ممکن است دشوار باشد، اما اگر به اندازه کافی زمان خرج آن شود، می تواند منجر به اتفاقی فوق العاده شود. سعید احمدی و کیوان با ارائه آهنگ شکانی قلبم دقیقا همین پارامترها را اعمال کرده و نتیجه نیز عالی از آب در آمده است. اگر به کمی الهام عاشقانه در رابطه خود با عشقتان نیاز دارید، به آهنگ شکانی قلبم گوش کنید. در این آهنگ عشق به عنوان یک بیان کلی از احساسات مثبت معمولاً در مقابل نفرت قرار می گیرد. آهنگ شکانی قلبم عشق را به کمک ابزارهای مختلفی در شنونده برانگیخته می کند. این ابزارها شامل صدای بی نظیر سعید احمدی و کیوان، سرایش بی نظیر شعر و آهنگ سازی خلاقانه آن می شود. این آهنگ قصد آن را دارد تا بگوید مهم ترین چیز عاشق شدن نیست، بلکه عاشق ماندن است! این آهنگ از کلمات به عنوان یک ابزار بی بدیل برای ستودن عشق بهره می برد. شنوندگان این آهنگ هر بار که به آن گوش می‌کنند، احساسی را تجربه می کنند که قابل توصیف نیست.

گوش دادن به این آهنگ از سعید احمدی و کیوان به شما کمک می کند تا عشق را در این دنیای ماشینی بیشتر جستجو کنید و به احساسات خود بیشتر بها دهید. سعید احمدی و کیوان با این آهنگ آرامش را که مهم ترین وجه عشق واقعی است برای شنونده آشکار و قابل لمس می کند. نمی توان از این آهنگ از سعید احمدی و کیوان سیر شد. این آهنگ حرارت عشق را به گونه ای استثنایی به شنونده منتقل می کند، او را در آغوش می گیرد و از زمین و زمان حقیقی جدا می کند. آیا این معجزه نیست؟ لحظاتی که با این آهنگ از سعید احمدی و کیوان خواهید گذراند، سرشار از عطر عاشقی خواهد بود.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...