پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ سروش فرهمند هنرپیشه

دانلود آهنگ سروش فرهمند هنرپیشه

دانلود آهنگ سروش فرهمند هنرپیشه

با کیفیت اصلی و لینک مستقیم پرسرعت دانلود کنید آهنگ جدید فوق العاده زیبا به نام هنرپیشه با صدای سروش فرهمند را از وبسایت ( گلسار موزیک )

Download New Music ♪ Soroosh Farahmand – Honarpishe In The GolsarMusic

دانلود آهنگ سروش فرهمند هنرپیشه

سروش فرهمند هنرپیشه

صدای گریه هات هنوز توی گوشمه

دلتنگی مثل یه تیکه سنگ روی دوشمه

متن آهنگ هنرپیشه سروش فرهمند

یه قاب ترک خورده تو آغوشمه

یه صدای میگه به صدای دلت گوش نده

رفتی گفتی حال هر دومون بدتر میشه
دانلود آهنگ سروش فرهمند هنرپیشه
گفتی بر میگردم آخه دل منم تنگ میشه

میدونی داری میری واسه همیشه

اما خوب بازی نکردی هنرپیشه

جای قاب عکس و مشتامه دیواره

نه نمیشم دیگه مشتاق دیدارت

یکی داره ته این قصه نقطه میزاره

سروش فرهمند هنرپیشه

سایر آهنگ های سروش فرهمند

آخرین آهنگ سروش فرهمند

برچسب ها

توضیحات

هنرپیشه را با صدای سروش فرهمند بشنوید!

آهنگ هنرپیشه فصل عاشقانه ای است که آرزوهای طرفداران سروش فرهمند را به حقیقت تبدیل کرده است. بوی خوش بهار را می توان در واژه واژه این آهنگ زیبا حس کرد. آهنگ هنرپیشه آنقدر عاشقانه است که اگر آن را برای هر کسی بفرستید یخ رابطه شما را با او را باز می کند. آهنگ هنرپیشه همچون آفتاب گرمابخش قلب شنونده است. سروش فرهمند قلب شما را با تابشی لطیف از احساسات روبه‌رو می‌کند. این آهنگ از سروش فرهمند راهش را از شنونده جدا نمی کند. در طول فصل عاشقانه ای که برای شنونده می سازد همواره همراه اوست. این آهنگ مانند دوستی جدا نشدنی همراه شما و در خاطر شما خواهد بود. این آهنگ با اینکه اثری جدید از سروش فرهمند است، در پس زمینه ذهن شنونده و طرفدارانش مانند یک آشنای قدیمی خود را نشان میدهد. این آهنگ برهه ای آرام را برای آنها که خلوت و آرامش خود را دوست دارند خلق می کند. این آهنگ که شاهکاری فوق العاده از سروش فرهمند است، عشق را با رنگ واقعی آن برای طرفدارانش به تصویر کشیده است. آهنگ هنرپیشه به جرات می توان گفت که اثری جاودانه است و تاریخ انقضا ندارد. طرفداران سروش فرهمند بی قراره هنرپیشه بودند و بعد از مدت ها خبر خوشی به دستشان رسید.این که دوباره می‌توانند صدای خواننده محبوب شان را با آهنگی فوق العاده بشنوند. صدای این آهنگ نوازش گرم عشق است. از نظر طرفدارانش معجونی آرامش بخش برای ذهن است. آهنگ دست های شنونده را می‌گیرد و او را به ژرفای خیال و به معصومیت عاشقانه می برد. این یعنی آرامش مطلق همان آرامشی که سروش فرهمند همیشه با کارهایش به طرفدارانش و آنهایی که حتی به صورت گذرا به آهنگ های او گوش می می داده اند، هدیه داده است. این بار با این شاهکار حتی به جرات میتوان گفت، این انتقال احساسات بیشتر و بهتر نیز شده است.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...