پخش آهنگ شما

گلسارموزیک دانلود آهنگ سجاد سهرابی راد کر لک

دانلود آهنگ سجاد سهرابی راد کر لک

دانلود آهنگ سجاد سهرابی راد کر لک

دانلود آهنگ جدید سجاد سهرابی راد به نام “کر لک” با دو کیفیت عالی و خوب ( 320 و 128 )  بصورت رایگان و لینک مستقیم از رسانه گلسار موزیک

Sajad Sohrabi Rad – Kor Lak » New Download Music » With In 320 And 128 Quality Free Links In GolsarMusic

دانلود آهنگ سجاد سهرابی راد کر لک
سجاد سهرابی راد کر لک

آهنگ کر لک سجاد سهرابی راد

دانلود آهنگ سجاد سهرابی راد کر لک

سجاد سهرابی راد کر لک

فقط در 13 سال بازنشسته شو

سایر آهنگ های سجاد سهرابی راد

آخرین آهنگ سجاد سهرابی راد

برچسب ها

توضیحات

سجاد سهرابی راد انگار با فرمولی جادویی آهنگ بی نظیر کر لک را خلق کرده است. امکان ندارد که به این آهنگ گوش دهید و قلب شما پر از شوق و شور نشود.همین مسئله نقطه قوت سجاد سهرابی راد در جذب خیل عظیمی از طرفداران شده است. کر لک ارزش انتظار برای انتشارش را داشت. این قطعه شاهکاری تمام عیار است که لیاقت استقبال گسترده ای که از آن شد را داراست. زمانی که به عاشقانه ای همچون آهنگ کر لک از سجاد سهرابی راد گوش می دهید گویی زمان متوقف شده است. جملات زیادی در ستایش این اثر در سطح اینترنت دیده میشود. خیلی از طرفداران سجاد سهرابی راد و آهنگ کر لک اعتراف می کنند راز دلنشین شدن این آهنگ، تماس عمیق و تاثیر باورنکردنی ان با احساسات شونده است. قلب هر کس که به کر لک گوش دهد تبدیل به میزبان عشق میشود. قلبی که دیگر خون پمپاژ نمی کند، بلکه عشق را در درون خود حمل می کند. ممکن است دیگر آهنگ های سبک پاپ که اخیرا ارائه شده اند نیز مورد استقبال قرار گرفته باشند اما آهنگ کر لک از سجاد سهرابی راد شگفت انگیز ظاهر شده است. همین مسئله باعث شده است که تقریبا دیگر آهنگ هایی که هم زمان با انتشار کر لک روانه بازار موسیقی شده اند، کم تر مورد توجه قرار بگیرند.

گوش دادن به عاشقانه ای همچون کر لک به تجربه ای شیرین برای مخاطبین تبدیل شده است. سجاد سهرابی راد دقیقا می داند که کجا ایستاده است و گام بعدی که باید بردارد دقیقا در چه مسیری از جاده موسیقی پاپ کشور قرار دارد. بسیاری معتقد اند این گام بلند همان آهنگ کر لک است. قلب همه ما در جستجوی عشق است، کر لک این گنج گرانبها را به ما طرفداران و فن ها تقدیم میکند. کر لک به سراغ قلب مخاطب خود آمد، سپس عشق شروع به باریدن کرد تا اینکه در قلب مخاطب اش جاری شد.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...