پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ سجاد سهرابی راد باران بارانه

دانلود آهنگ سجاد سهرابی راد باران بارانه

دانلود آهنگ سجاد سهرابی راد باران بارانه

با کیفیت اصلی و لینک مستقیم پرسرعت دانلود کنید آهنگ جدید باران بارانه با صدای سجاد سهرابی راد را از ( گلسار موزیک )

Download Music “Sajad Sohrabi Rad” In The Name Of “Baran Barana” In 320 And 128 Quality On GolsarMusic

دانلود آهنگ سجاد سهرابی راد باران بارانه

سجاد سهرابی راد باران بارانه

آهنگ باران بارانه سجاد سهرابی راد

دانلود آهنگ سجاد سهرابی راد باران بارانه

سجاد سهرابی راد باران بارانه

سایر آهنگ های سجاد سهرابی راد

آخرین آهنگ سجاد سهرابی راد

برچسب ها

توضیحات

باران بارانه، عاشقانه ای از سجاد سهرابی راد

سجاد سهرابی راد باز هم با آهنگ جدید خود، طرفداران و منتقدین را انگشت به دهان کرد. سجاد سهرابی راد اولویت هایی که به آنها پایبند بود، دوباره در این آهنگ، مانند کارهای موفق قبلی خود تکرار کرد. آهنگ باران بارانه هم خاطره ساز است، هم به یاد آورنده خاطره های بسیار زیبا، هم توانسته است بر شهرت مهدی احمد احمدوند بیافزاید، هم جمع های دوستانه را بیش از پیش گرم و صمیمی کند. در کل نصیحت من به شما این است که این آهنگ را در اولویت آهنگ های جدید این فصل از موسیقی پاپ قرار دهید. زیبایی، حس عاشقانه و روایتی دوست داشتنی از احساسات عمیق خواننده، در این آهنگ زیبا مشاهده می شود. آهنگ باران بارانه رقابت با سجاد سهرابی راد را برای دیگر خواننده های هم نسل اش تقریباً غیرممکن کرده است. پر بیراه نگفته ایم اگر سال های آینده کارنامه سجاد سهرابی راد حتی از این هم درخشان تر باشد. باران بارانه در واقع باران بارانه یک رویاست، رویایی که با آهنگ پر احساس زیبا و عاشقانه از سجاد سهرابی راد به حقیقت می پیوندد. برای اینکه حس عاشقانه ای را تجربه کنید نیاز نیست که یک فیلم طولانی عاشقانه را تماشا کنید یا یک رمان طولانی را با صرف ساعت ها بخوانید. اگر به دنبال حس عشق و تقسیم کردن لحظاتی لطیف با آنان که دوستشان دارید هستید، می ‌توانید این حس زیبا را در چند دقیقه از آهنگ باران بارانه تجربه کنید.

به شما اطمینان میدهم پای ثابت پلی لیست آهنگ شما، آهنگ باران بارانه خواهد بود. شاهکاری رویایی از سجاد سهرابی راد، همان که به تمام اشعار و کارهای قبلی اش اعتماد کردید. اگر از طرفداران پروپاقرص سجاد سهرابی راد بوده باشید هرگز به کیفیت کار او شک نمی کنید. آهنگ باران بارانه تکراری نو از عاشقانه های زیبای سجاد سهرابی راد است. اگر تا به حال با سبک کاری این خواننده خوش ذوق آشنا نبوده اید، می توانید همین حالا این آهنگ را دانلود کنید، تا یکی از بهترین خاطرات شما از سبک عاشقانه پاپ برای شما رقم بخورد.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...