پخش آهنگ شما

گلسارموزیک دانلود آهنگ روح الله کرمی مخاطب خاص

دانلود آهنگ روح الله کرمی مخاطب خاص

دانلود آهنگ روح الله کرمی مخاطب خاص

میتوانید در این لحظه در گلسار موزیک آهنگ جدید جذاب و زیبای از روح الله کرمی با عنوان “مخاطب خاص” با دو کیفیت اصلی 320 و 128 همراه با پخش آنلاین و متن ترانه دانلود نمایید.

Download New Music ♪ Roholah Karami – Mokhatabe Khas In The GolsarMusic

دانلود آهنگ روح الله کرمی مخاطب خاص

روح الله کرمی مخاطب خاص

الو مخاطب خاصم نشنوی تو التماسم

و بی کسی و تنیایی ضربه زده به احساسم

متن آهنگ مخاطب خاص روح الله کرمی

قسم به خاطراتمان خیانت عشقم

تمام زندگیم سزان حیرت

حبس ابد

دانلود آهنگ روح الله کرمی مخاطب خاص

روح الله کرمی مخاطب خاص

سایر آهنگ های روح الله کرمی

آخرین آهنگ روح الله کرمی

برچسب ها

توضیحات

آهنگ مخاطب خاص یک آهنگ پاپ با ریتم تند و مناسب جمع های پر شور و شادی است. مخاطب خاص ، آهنگی است که توسط وح الله کرمی و تیم موفق او ضبط شده است. این آهنگ توسط بهترین ترانه سراها ستایش شده است. وح الله کرمی و تیم مشاور او هنگام ساختن آهنگ، قصد داشتند حال و هوا و سبک تم های خاطره انگیز سبک پاپ موسیقی را به تصویر بکشند، از جمله اشعار شادی آور و مناسب مناسبت های شاد که اصولا غالب مردم به آن علاقه دارند. آهنگ مخاطب خاص ، تمجید و تحسین بسیاری در رابطه با اشعار، تولید و اجرای آواز توسط وح الله کرمی دریافت کرده است. منتقدان و نشریات متعدد موسیقی آن را در میان بهترین تم های آهنگ های شاد قرار داده اند. این آهنگ یک موفقیت در سطح کشور بود و در صدر جدول پرطرفدارترین آهنگ های اخیر قرار گرفت. انتظار می رود تا این آهنگ برای اولین بار به صورت زنده برای طرفداران وح الله کرمی توسط او اجرا کرد. منتقدان این آهنگ را یک پیروزی محض برای او در فصل جدید موسیقی پاپ در نظر گرفته اند و جذابیت کلی آهنگ را ستوده اند. در نهایت این اهنگ نه تنها توسط منتقدین بلکه از نظر طرفداران وح الله کرمی با آهنگ های شاد خوانده شده در دوران طلایی پاپ ایران مقایسه شده است. آهنگ مخاطب خاص ، در نوع خود علاوه بر تاثیر بر مخاطبین، الهام بخش هم بود.

این موفقیت آنقدر برجسته بود که همه این جهش بزرگ را از این خواننده نوظهور و در این سطح غیر منتظره اعلام کردند. درست است که آهنگ مخاطب خاص از وح الله کرمی یک آهنگ جوان پسند است اما او تلاش کرده است تا احساس همه قشرها را به تم این آهنگ و به اجرای خود جلب کند. با تم زیبا و احساسی که این ترانه دارد، انتظار می رود که اجرای زنده این ترانه به زیباترین شکل انجام شود. همین موضوع باعث شده است تا طرفداران این خواننده جوان بی صبرانه منتظر این اتفاق طی چند ماه آینده باشند. شما را به شنیدن این آهنگ زیبا دعوت می کنیم!

 

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...
تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...