پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ روح الله کرمی سگ مرگی

دانلود آهنگ روح الله کرمی سگ مرگی

دانلود آهنگ روح الله کرمی سگ مرگی

بشنوید و لذت ببرید در گلسار موزیک / دانلود آهنگ  “سگ مرگی”  با صدای روح الله کرمی با دو کیفیت عالی 320 و 128

Download Music “Roholah Karami” In The Name Of “Sag Margi” In 320 And 128 Quality On GolsarMusic

دانلود آهنگ روح الله کرمی سگ مرگی

روح الله کرمی سگ مرگی

نفس نیرم دنیا منه من کس ندارم

جان خودم بیا از این سگ مرگی سیرم

آهنگ سگ مرگی روح الله کرمی

دانلود آهنگ روح الله کرمی سگ مرگی

روح الله کرمی سگ مرگی

سایر آهنگ های روح الله کرمی

آخرین آهنگ روح الله کرمی

برچسب ها

توضیحات

سگ مرگی، عاشقانه ای از روح الله کرمی

روح الله کرمی باز هم با آهنگ جدید خود، طرفداران و منتقدین را انگشت به دهان کرد. روح الله کرمی اولویت هایی که به آنها پایبند بود، دوباره در این آهنگ، مانند کارهای موفق قبلی خود تکرار کرد. آهنگ سگ مرگی هم خاطره ساز است، هم به یاد آورنده خاطره های بسیار زیبا، هم توانسته است بر شهرت مهدی احمد احمدوند بیافزاید، هم جمع های دوستانه را بیش از پیش گرم و صمیمی کند. در کل نصیحت من به شما این است که این آهنگ را در اولویت آهنگ های جدید این فصل از موسیقی پاپ قرار دهید. زیبایی، حس عاشقانه و روایتی دوست داشتنی از احساسات عمیق خواننده، در این آهنگ زیبا مشاهده می شود. آهنگ سگ مرگی رقابت با روح الله کرمی را برای دیگر خواننده های هم نسل اش تقریباً غیرممکن کرده است. پر بیراه نگفته ایم اگر سال های آینده کارنامه روح الله کرمی حتی از این هم درخشان تر باشد. سگ مرگی در واقع سگ مرگی یک رویاست، رویایی که با آهنگ پر احساس زیبا و عاشقانه از روح الله کرمی به حقیقت می پیوندد. برای اینکه حس عاشقانه ای را تجربه کنید نیاز نیست که یک فیلم طولانی عاشقانه را تماشا کنید یا یک رمان طولانی را با صرف ساعت ها بخوانید. اگر به دنبال حس عشق و تقسیم کردن لحظاتی لطیف با آنان که دوستشان دارید هستید، می ‌توانید این حس زیبا را در چند دقیقه از آهنگ سگ مرگی تجربه کنید.

به شما اطمینان میدهم پای ثابت پلی لیست آهنگ شما، آهنگ سگ مرگی خواهد بود. شاهکاری رویایی از روح الله کرمی، همان که به تمام اشعار و کارهای قبلی اش اعتماد کردید. اگر از طرفداران پروپاقرص روح الله کرمی بوده باشید هرگز به کیفیت کار او شک نمی کنید. آهنگ سگ مرگی تکراری نو از عاشقانه های زیبای روح الله کرمی است. اگر تا به حال با سبک کاری این خواننده خوش ذوق آشنا نبوده اید، می توانید همین حالا این آهنگ را دانلود کنید، تا یکی از بهترین خاطرات شما از سبک عاشقانه پاپ برای شما رقم بخورد.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...