پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ رضا یزدانی چه بی رحمانه دوستت دارم

دانلود آهنگ رضا یزدانی چه بی رحمانه دوستت دارم

دانلود آهنگ رضا یزدانی چه بی رحمانه دوستت دارم

دانلود آهنگ جدید رضا یزدانی به نام “نفهمیدی چه بی رحمانه دوستت دارم اینو هر روز یادم میاری که خودشیفتگی نداره درمونی”

Reza Yazdani – Che Birahmane Doostat Daram » New Download Music » With In 320 And 128 Quality Free Links In GolsarMusic

دانلود آهنگ رضا یزدانی چه بی رحمانه دوستت دارم

رضا یزدانی چه بی رحمانه دوستت دارم

اینا هر روز یادم می اری هی با من به هیچ جا نمی شه رسید

یه فیلمم که نمی شه هضم ش کرد کتابیم که نمیشه فهمید

متن آهنگ چه بی رحمانه دوستت دارم رضا یزدانی

یادم می اری که هیچی نیستم جز مردی که از خوودش بی زاره

من اولین اپیزود فصلم که داستانش دنباله نداره

هرگز نفهمیدی که آزادی کنارم

دانلود آهنگ رضا یزدانی چه بی رحمانه دوستت دارم

نفهمیدی چه بی رحمانه دوستت دارم

اینو هر روز یادم میاری که خودشیفتگی نداره درمونی

منو به زانو می ندازی اما دعوارو به آشتی میرسونی

تو هر جمعی خسته تر می شم و بیرون جمع هم همیشه خستم

با یه خشمی زندگی می کنم که جز تو هر راهی بودو بستم

رضا یزدانی چه بی رحمانه دوستت دارم

سایر آهنگ های رضا یزدانی

آخرین آهنگ رضا یزدانی

برچسب ها

توضیحات

رضا یزدانی حضوری قدرتمند را در عرصه موسیقی بار دیگر تجربه کرده است. آهنگ جدید او این بار بیشتر شنیده میشود و تم آهنگ آن مخصوصا آهنگ چه بی رحمانه دوستت دارم بسیار جوان پسند تر از قبل شده است. به نظر می رسد موفقیت آهنگ جدید از آهنگ قبلی پیشی گرفته باشد زیرا از آهنگچه بی رحمانه دوستت دارم استقبالی خیره کننده در اینستاگرام داشته است. طرفداران این ترانه با شاهکار جدید رضا یزدانی یعنی آهنگ چه بی رحمانه دوستت دارم میتوانند بیش از پیش امیدوار باشند که آلبوم های دیگر او در آینده یکی از یکی هیجان انگیز تر خواهند بود. رضا یزدانی با این تک آهنگ نشان داد که استحقاق نقد مثبت منتقدان و شور و هیجان طرفداران خود را دارد. البته با درخشش آهنگ چه بی رحمانه دوستت دارم، انتظار ها از دیگر ترک های او در آینده بالاتر می رود. آهنگ چه بی رحمانه دوستت دارم که ترک پرطرفدار این خواننده است، تم ملایم و احساسی دارد و میتواند شما را به سال های دور با خاطرات خوش روز های گذشته ببرد. آهنگ چه بی رحمانه دوستت دارم علاوه بر متن بسیار زیبا و موزون و موسیقی گوش نواز و صد البته صدای دلنشین رضا یزدانی از ریتمی جوان پسند و در کنار آن تنظیمی حرفه ای بهره برده است. حال باید منتظر بود و دید واکنش دیگر رقبا چیست، زیرا با استقبال باورنکردنی از آهنگ چه بی رحمانه دوستت دارم باید منتظر بود و دید که دیگر خواننده ها برای آلبوم بعدی چقدر می توانند مانند رضا یزدانی و آهنگ محبوب این روزها یعنی آهنگ چه بی رحمانه دوستت دارم را به چالش بکشند.

فن پیج های این خواننده جوان از انتشار آلبوم آهنگ جدید او هیجان زده اند و هر کدام زیر پست هایی با نام این خواننده و پوسترهای این آهنگ با یکدیگر گفتگوهای داغ و پر هیجان دارند. هر کدام از تجربه خود با این آهنگ می گویند. منتقدان نیز معتقدند این آهنگ باعث شده تا خواننده جا پای خود را در میان دیگر خوانندگان هم نسل خود باز کرده و این آهنگ تبدیل به یک اثر دوست داشتنی شود. ما در گلسارموزیک شما را دعوت به شنیدن این آهنگ زیبا می کنیم. امیدواریم که اوقات خوب و خوشی را با آن تجربه کنید!

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...