پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ رضا نظری شه وه

دانلود آهنگ رضا نظری شه وه

دانلود آهنگ رضا نظری شه وه

دانلود آهنگ دلنشین خواننده معروف رضا نظری  شه وه با کیفیت Mp3 320 ° 128 در رسانه گلسار موزیک

Download New Music ♪ Reza Nazari – Shewe In The GolsarMusic

دانلود آهنگ رضا نظری شه وه
رضا نظری شه وه

آهنگ شه وه رضا نظری

دانلود آهنگ رضا نظری شه وه

رضا نظری شه وه

سایر آهنگ های رضا نظری

آخرین آهنگ رضا نظری

برچسب ها

توضیحات

آهنگ شه وه یک آهنگ پاپ با ریتم تند و مناسب جمع های پر شور و شادی است. شه وه ، آهنگی است که توسط رضا نظری و تیم موفق او ضبط شده است. این آهنگ توسط بهترین ترانه سراها ستایش شده است. رضا نظری و تیم مشاور او هنگام ساختن آهنگ، قصد داشتند حال و هوا و سبک تم های خاطره انگیز سبک پاپ موسیقی را به تصویر بکشند، از جمله اشعار شادی آور و مناسب مناسبت های شاد که اصولا غالب مردم به آن علاقه دارند. آهنگ شه وه ، تمجید و تحسین بسیاری در رابطه با اشعار، تولید و اجرای آواز توسط رضا نظری دریافت کرده است. منتقدان و نشریات متعدد موسیقی آن را در میان بهترین تم های آهنگ های شاد قرار داده اند. این آهنگ یک موفقیت در سطح کشور بود و در صدر جدول پرطرفدارترین آهنگ های اخیر قرار گرفت. انتظار می رود تا این آهنگ برای اولین بار به صورت زنده برای طرفداران رضا نظری توسط او اجرا کرد. منتقدان این آهنگ را یک پیروزی محض برای او در فصل جدید موسیقی پاپ در نظر گرفته اند و جذابیت کلی آهنگ را ستوده اند. در نهایت این اهنگ نه تنها توسط منتقدین بلکه از نظر طرفداران رضا نظری با آهنگ های شاد خوانده شده در دوران طلایی پاپ ایران مقایسه شده است. آهنگ شه وه ، در نوع خود علاوه بر تاثیر بر مخاطبین، الهام بخش هم بود.

این موفقیت آنقدر برجسته بود که همه این جهش بزرگ را از این خواننده نوظهور و در این سطح غیر منتظره اعلام کردند. درست است که آهنگ شه وه از رضا نظری یک آهنگ جوان پسند است اما او تلاش کرده است تا احساس همه قشرها را به تم این آهنگ و به اجرای خود جلب کند. با تم زیبا و احساسی که این ترانه دارد، انتظار می رود که اجرای زنده این ترانه به زیباترین شکل انجام شود. همین موضوع باعث شده است تا طرفداران این خواننده جوان بی صبرانه منتظر این اتفاق طی چند ماه آینده باشند. شما را به شنیدن این آهنگ زیبا دعوت می کنیم!

 

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...