پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ رضا بخشنده تصویرت

دانلود آهنگ رضا بخشنده تصویرت

دانلود آهنگ رضا بخشنده تصویرت

میتوانید در این لحظه در گلسار موزیک آهنگ جدید جذاب و زیبای از رضا بخشنده با عنوان “تصویرت” با دو کیفیت اصلی 320 و 128 همراه با پخش آنلاین و متن ترانه دانلود نمایید.

Download New Music ♪ Reza Bakhshandeh – Tasviret In The GolsarMusic

دانلود آهنگ رضا بخشنده تصویرت

رضا بخشنده تصویرت

میدونی دلم واسه تو تنگ شده هر جا میرم تصویرت حک شده تو چشمم

بیا میخوام بازم کناره تو عاقل شم کاش بشه بازم عشقتو حس کنم

متن آهنگ تصویرت رضا بخشنده

منه مغرور ببینمت هول کنم بیا بگیر دستامو تا من یکمی واست ذوق کنممم

میدونی شدی عمرمو جونم دلم میخواد تا صب واست بخونم

هی ناز کنی لج کنی من بیشتر از قبل به پات میمونم

دانلود آهنگ رضا بخشنده تصویرت

میمونم به پات اگه واسم بد بشه قید همه رو زدم وقتشه

واست بشم اونی که تو میخوای ساده است

کاش بشه بازم عشقتو حس کنم منه مغرور ببینمت هول کنم

بیا بگیر دستامو تا من یکمی واست ذوق کنممم

میدونی شدی عمرمو جونم دلم میخواد تا صب واست بخونم

هی ناز کنی لج کنی من بیشتر از قبل به پات میمونم

رضا بخشنده تصویرت

سایر آهنگ های رضا بخشنده

آخرین آهنگ رضا بخشنده

برچسب ها

توضیحات

طرفداران، عاشقانه رضا بخشنده را تصویرت کردند!

آهنگ تصویرت توسط رضا بخشنده روانه بازار شد و شیشه غم طرفدارانش را شکست. حالا طرفدارانش روی ابرها پرواز می کنند. رضا بخشنده توانست با این آهنگ عشقی ابدی و جاودان و زیبایی را که مستحق طرفداران خود میدید به آن‌ها هدیه دهد. این آهنگ آنقدر عمیق و خواستنی است که میتوان با پخش شدن موسیقی آن عطر عشق را حس کرد. عطری سرشار از لطافت و رویا. رضا بخشنده در آهنگ تصویرت عشق را فریاد میزند. او عشق بی قید و شرط و بی انتهای خود را به معشوقش ابراز می‌کند و به او می گوید تو همان چیزی هستی که من می خواهم. این آهنگ هم دقیقا همان چیزی است که طرفداران میخواهند. شما می‌توانید عشق را در کلمه به کلمه این آهنگ زیبا حس کنید. وقتی آهنگ تصویرت شروع می شود دوست ندارید تا پایان می یابد. صدای گرم و لطیف رضا بخشنده که سرشار از احساسات است، گویی دستان طرفداران را می‌گیرد و آنها را به عمق داستان عاشقانه ای می برد. آهنگی که از رضا بخشنده می شنوید انگار هر بار تازه تر از قبل است و برای شما تکراری نمی شود. گویی کلمات در این آهنگ با شما مهربانند. این اثر مدیون صدای فوق العاده رضا بخشنده است. زمانی که آهنگ تمام شد این حس به شما دست می دهد که گویی تکه ای از قلب خود را با آهنگ جا گذاشته اید و دوست دارید بارها آن را گوش دهید. این آهنگ آنقدر ملودرام است که گویید تسکینی برای تنهایی شنونده است. ثانیه به ثانیه آن دوست داشتنی است طرفداران رضا بخشنده حال با این آهنگ او را بیشتر از قبل و تا حد پرستیدن دوست میدارند. این آهنگ از رضا بخشنده حس عجیبی به محیطی که در آن پخش می‌شود می بخشد. گذشتن روزها با شنیدن آهنگ تصویرت خوشایند و آرام خواهد بود. آهنگ تصویرت به عبارتی فریاد عشق است از گلوی رضا بخشنده شنیده می شود و طرفداران او حس میکنند چه خوشبختند که این آهنگ را می شود.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...