پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ رحیم شهریاری خالا اوغلی

دانلود آهنگ رحیم شهریاری خالا اوغلی

دانلود آهنگ رحیم شهریاری خالا اوغلی

با کیفیت اصلی و لینک مستقیم پرسرعت دانلود کنید آهنگ جدید فوق العاده زیبا به نام خالا اوغلی با صدای رحیم شهریاری را از وبسایت ( گلسار موزیک )

Download New Music ♪ Rahim Shahryari – Khala Ogli In The GolsarMusic

دانلود آهنگ رحیم شهریاری خالا اوغلی

رحیم شهریاری خالا اوغلی

آهنگ خالا اوغلی رحیم شهریاری

دانلود آهنگ رحیم شهریاری خالا اوغلی

رحیم شهریاری خالا اوغلی

پخش آنلاین همین آهنگ
دانلود آهنگ با کیفیت 320

سایر آهنگ های رحیم شهریاری

آخرین آهنگ رحیم شهریاری

برچسب ها

توضیحات

عنصر تجربه را در آهنگ خالا اوغلی از رحیم شهریاری به هیچ وجه نمی توان نادیده گرفت. تجربه اندوزی رحیم شهریاری به کمک او امده است تا اثری فاخر را منتشر کند. عصاره تلاش های چند ساله رحیم شهریاری در آهنگ خالا اوغلی تجلی پیدا کرده است. رحیم شهریاری از همین رو با خیال راحت و با کوله باری از تجربه دست به تولید خالا اوغلی زده است. این آهنگ ماندنی ارزنده ترین کار هنری او به شمار می رود. استعداد ذاتی و هنری رحیم شهریاری در آهنگ خالا اوغلی شکوفا شده است و او را نه یک پله، بلکه صد پله نسبت به گذشته خود و همچنین رقبا بالاتر برده است. نگاه اکثر افرادی که کم تر با او آشنا بوده اند، با انتشار آهنگ جدیدش، یعنی خالا اوغلی نسبت به او تغییر کرده است. روزهای اخیر بحث بر سر این است که تورهای موسیقی او چه زمانی اجرا میشود و اینکه آیا آهنگ تک و فوق العاده خالا اوغلی توسط او اجرا می شود یا خیر. همین مورد نشان دهنده اقبال عمومی چشم گیر نسبت به خالا اوغلی و نشان دهنده انتظار زیادی است که طرفداران رحیم شهریاری از او دارند. به عبارتی خالا اوغلی، خالا اوغلی رویای رحیم شهریاری برای معروف تر شدن است. شیمی بی نظیری که میان آهنگ و شنونده در هنگام شنیدن این آهنگ حس میشود تقریباً نظیر ندارد.

پیام عاشقانه رحیم شهریاری در آهنگ خالا اوغلی عمق نفوذ بسیار شگفت انگیزی در شنونده دارد. او مخاطب را آنقدر خوب می شناسد که می داند که کلمات عاشقانه باید پا را فراتر از تعریف و تمجید ظاهری بگذارد. او کلماتی را انتخاب کرده است که با استفاده از آن ها به سهولت نشان میدهد چه احساسی دارد، کاری که به ندرت در آهنگ های چند سال اخیر و در این سطح دیده شده است. پیام رحیم شهریاری در خالا اوغلی، درباره عشقیست که تا ابد باقی می ماند و مرگی برای آن متصور نیست. بله آهنگ خالا اوغلی به راستی با روح مخاطب حرف میزند نه با جسم فانی او.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...