پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ رامین کرمی قبل تو آرام بیم

دانلود آهنگ رامین کرمی قبل تو آرام بیم

دانلود آهنگ رامین کرمی قبل تو آرام بیم

میتوانید در این لحظه در گلسار موزیک آهنگ جدید جذاب و زیبای از رامین کرمی با عنوان “قبل تو آرام بیم” با دو کیفیت اصلی 320 و 128 همراه با پخش آنلاین دانلود نمایید.

Download Music “Ramin Karami” In The Name Of “Ghable To Aram Bim” In 320 And 128 Quality On GolsarMusic

دانلود آهنگ رامین کرمی قبل تو آرام بیم

رامین کرمی قبل تو آرام بیم

آهنگ قبل تو آرام بیم رامین کرمی

دانلود آهنگ رامین کرمی قبل تو آرام بیم

رامین کرمی قبل تو آرام بیم

سایر آهنگ های رامین کرمی

آخرین آهنگ رامین کرمی

برچسب ها

توضیحات

رامین کرمی و شروعی دوباره با قبل تو آرام بیم

طرفداران رامین کرمی معتقدند که کیفیت اتفاقی نیست و تلاش شبانه روزی و بی وقفه این خواننده جوان منجر به تولید اثر ماندگاری همچون آهنگ قبل تو آرام بیم شده است. آنها آهنگ قبل تو آرام بیم را دارای سطح بالایی از توانایی ارتباط با شنونده می دانند و معتقدند دیگر خواننده ها باید این آهنگ را الگوی کار خود قرار دهند. رامین کرمی با تیمی که در اختیار دارد آهنگ قبل تو آرام بیم را در بالاترین سطح به مخاطب ارائه داده است، آهنگی که بهترین آهنگ پاپ این سالهاست. آهنگ قبل تو آرام بیم همچون رویایی لطیف و دوست داشتنی است. با یک یا دو بار گوش دادن به آهنگ قبل تو آرام بیم از آن سیر نمی شوید. این ویژگی ارزنده باعث این شده است تا رامین کرمی با آهنگ قبل تو آرام بیم در میان خوانندگان بسیار مطرح، جا برای خود باز کند و از رقبا فاصله بگیرد. کم کاری رامین کرمی باعث نشده است تا کیفیت آهنگ او پایین بیاید، بلکه برعکس آهنگی که ارائه داده است بسیار سطح بالایی داشته و با کیفیت است. فندوم های رامین کرمی بسیار هیجان زده بودند تا آهنگ قبل تو آرام بیم را زودتر بشنود. فن پیج های رامین کرمی برای این که هر کدام زودتر آهنگ جدید او را در اینترنت به مخاطبین ارائه دهند با هم در رقابت تنگاتنگ بودند و این نیز جای تعجب ندارد. وقتی رامین کرمی کارش را در این سطح ارائه می دهد، باید هم منتظر همچین بازخورد هایی از طرف مخاطبین او باشیم.

آهنگ قبل تو آرام بیم تاریخ مصرف ندارد و هر زمانی دوست داشتنی است. رامین کرمی از آن دسته از خواننده ها نیست که در دایره شهرت یک آهنگ به دام بیفتد. کار او آفرینش همیشگی آثار دوست داشتنی است که هر کدام می‌توانند به نوبه خود امضای هنری او حساب بیایند. رامین کرمی خواننده دیروز، امروز و فرداست، همان که شنونده به آن احتیاج دارد و به خاطر او هر روز انتظار انتشار آهنگ های بی نظیرش را می کشد. قبل تو آرام بیم تقدیم به شما طرفداران عزیز!

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...