پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ رامین مهری و عادل قربانی فرمانده جنگى

دانلود آهنگ رامین مهری و عادل قربانی فرمانده جنگى

دانلود آهنگ رامین مهری و عادل قربانی فرمانده جنگى

میتوانید در این لحظه در گلسار موزیک آهنگ جدید جذاب و زیبای از رامین مهری و عادل قربانی با عنوان “فرمانده جنگى” با دو کیفیت اصلی 320 و 128 همراه با پخش آنلاین و متن ترانه دانلود نمایید.

Download New Music ♪ Ramin Mehri Ft. Adel Ghurbani – Farmandeh Jangi In The GolsarMusic

دانلود آهنگ رامین مهری و عادل قربانی فرمانده جنگى

رامین مهری و عادل قربانی فرمانده جنگى

 آهنگ فرمانده جنگى رامین مهری و عادل قربانی

دانلود آهنگ رامین مهری و عادل قربانی فرمانده جنگى

رامین مهری و عادل قربانی فرمانده جنگى

سایر آهنگ های رامین مهری

آخرین آهنگ رامین مهری

برچسب ها

توضیحات

فرمانده جنگى از رامین مهری و عادل قربان منتشر شد

توانایی خلق آثار فوق‌العاده همچون آهنگ فرمانده جنگى کار هرکسی نیست، بنابراین نباید انتظار تکرار گاه و بیگاه این آهنگ را از هر خواننده ای داشته باشید. بهتر است از یک خواننده کارکشته با صدای پخته و فوق العاده هم چون رامین مهری و عادل قربان انتظار خلق شاهکاری همچون فرمانده جنگى را در سر داشته باشید. بیشتر طرفداران رامین مهری و عادل قربان درک بسیار واضحی از کارهای او دارند و مطمئن هستند که حتی با وجود اینکه او در بازه زمانی طولانی کارهای خود را ارائه می‌دهد، باید به او اطمینان کنند، زیرا کیفیت کارهای او از جمله آهنگ فوق العاده زیبا و جنجالی جدید او یعنی آهنگ فرمانده جنگى بی رقیب است. بیشتر افرادی که جذب کارهای رامین مهری و عادل قربان میشوند، اعتراف می کنند که بعد از گوش دادن به کارهای او کمتر سراغ کارهای پاپ دیگر برای گوش دادن می روند. محبوبیت این خواننده جوان به سادگی به دست نیامده است. کارهای او همچون آهنگ فرمانده جنگى که از جمله امضا های هنری او به حساب می آیند، باعث شهرت فوق العاده او شده اند. رامین مهری و عادل قربان و آهنگ فرمانده جنگى خود یک مدرسه هنری و کلاس درس برای دیگر هنرمندان به حساب می آیند. تجربه این خواننده توانا به کمک صدای پخته او آمده و در کنار درک حرفه‌ای او از موسیقی، توانسته است شاهکاری همچون آهنگ فرمانده جنگى را به شنونده ها هدیه کنند.

متن، ریتم و تکنیک دقیق فرمانده جنگى از کسی غیر از رامین مهری و عادل قربان انتظار نمی رود. اجرای زنده این آهنگ مطمئناً کار بسیار فوق‌العاده در خواهد آمد، زیرا کار استودیویی آن نیز نوید یک اجرای فوق العاده را به طرفداران او به صورت زنده و روی سن می دهد. رامین مهری و عادل قربان به کار خود اطمینان دارد و اعتماد به نفس او هم باعث فکری باز برای خلق شاهکار بی بدیل فرمانده جنگى شده است. این اعتماد به نفس ناشی از تجربه کارهای موفق قبلی است. طرفداران و فندوم های پروپاقرص او همواره منتظر یک کار جدید همچون آهنگ فرمانده جنگى هستند.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...