پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ رامین احمدی تاوان

دانلود آهنگ رامین احمدی تاوان

دانلود آهنگ رامین احمدی تاوان

میتوانید در این لحظه در گلسار موزیک آهنگ جدید جذاب و زیبای از رامین احمدی با عنوان “تاوان” با دو کیفیت اصلی 320 و 128 همراه با پخش آنلاین دانلود نمایید.

Download Music “Ramin Ahmadi” In The Name Of “Tavan” In 320 And 128 Quality On GolsarMusic

دانلود آهنگ رامین احمدی تاوان

رامین احمدی تاوان

 آهنگ تاوان رامین احمدی

دانلود آهنگ رامین احمدی تاوان

رامین احمدی تاوان

سایر آهنگ های رامین احمدی

آخرین آهنگ رامین احمدی

برچسب ها

توضیحات

عنصر تجربه را در آهنگ تاوان از رامین احمدی به هیچ وجه نمی توان نادیده گرفت. تجربه اندوزی رامین احمدی به کمک او امده است تا اثری فاخر را منتشر کند. عصاره تلاش های چند ساله رامین احمدی در آهنگ تاوان تجلی پیدا کرده است. رامین احمدی از همین رو با خیال راحت و با کوله باری از تجربه دست به تولید تاوان زده است. این آهنگ ماندنی ارزنده ترین کار هنری او به شمار می رود. استعداد ذاتی و هنری رامین احمدی در آهنگ تاوان شکوفا شده است و او را نه یک پله، بلکه صد پله نسبت به گذشته خود و همچنین رقبا بالاتر برده است. نگاه اکثر افرادی که کم تر با او آشنا بوده اند، با انتشار آهنگ جدیدش، یعنی تاوان نسبت به او تغییر کرده است. روزهای اخیر بحث بر سر این است که تورهای موسیقی او چه زمانی اجرا میشود و اینکه آیا آهنگ تک و فوق العاده تاوان توسط او اجرا می شود یا خیر. همین مورد نشان دهنده اقبال عمومی چشم گیر نسبت به تاوان و نشان دهنده انتظار زیادی است که طرفداران رامین احمدی از او دارند. به عبارتی تاوان، تاوان رویای رامین احمدی برای معروف تر شدن است. شیمی بی نظیری که میان آهنگ و شنونده در هنگام شنیدن این آهنگ حس میشود تقریباً نظیر ندارد.

پیام عاشقانه رامین احمدی در آهنگ تاوان عمق نفوذ بسیار شگفت انگیزی در شنونده دارد. او مخاطب را آنقدر خوب می شناسد که می داند که کلمات عاشقانه باید پا را فراتر از تعریف و تمجید ظاهری بگذارد. او کلماتی را انتخاب کرده است که با استفاده از آن ها به سهولت نشان میدهد چه احساسی دارد، کاری که به ندرت در آهنگ های چند سال اخیر و در این سطح دیده شده است. پیام رامین احمدی در تاوان، درباره عشقیست که تا ابد باقی می ماند و مرگی برای آن متصور نیست. بله آهنگ تاوان به راستی با روح مخاطب حرف میزند نه با جسم فانی او.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...