پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ دویار رفیق

دانلود آهنگ دویار رفیق

دانلود آهنگ دویار رفیق

با کیفیت اصلی و لینک مستقیم پرسرعت دانلود کنید آهنگ جدید فوق العاده زیبا به نام رفیق با صدای دویار را از وبسایت ( گلسار موزیک )

Download New Music ♪ Doyar – Refigh In The GolsarMusic

دانلود آهنگ دویار رفیق

دویار رفیق

 

بیا بشین ور دل خودم بهم بگو چته رفیق خوشگل خودم

همه دردات مال من حرفاتو بزن پشتتم عین یه کوه تکیه بده به من

متن آهنگ رفیق دویار

هر چی بشه من باهاتم پا به پاتم تو فقط غصه نخور

فقط یه چی میخوام ازت صبر کن یکم حوصله ک

آخه هیچ خبر خاصی تو دنیا نیست به جز عشق ما دوتا

مگه واسه من یکی چی مونده یه تویی یه خدا

دانلود آهنگ دویار رفیق

واس هم میمیریم تو  نقش نمیریم حتی وقتی قهر میکنیم

خوش و بش میکنیم با هم عشق میکنیم خستگیمونو در میکنیم

رفیق واقعیم تویی همیشگیم تویی چشم حسودا کور زندگیم تویی

آره هیچ خبر خاصی تو دنیا نیست به جز عشق ما دوتا

مگه واسه من یکی چی مونده یه تویی یه خدا

آره هیچ خبر خاصی تو دنیا نیست به جز عشق ما دوتا

مگه واسه من یکی چی مونده یه تویی یه خدا

دویار رفیق

سایر آهنگ های دویار

آخرین آهنگ دویار

برچسب ها

توضیحات

دویار با صدای جادویی خود دل تمام طرفداران را ربوده است و توانسته است تا موفقیت بی‌نظیری را کسب کند. یکی از مهمترین عوامل موفقیت آهنگ رفیق تجربه بسیار زیاد دویار با توجه به آلبوم ها و ترک های است که قبلاً منتشر کرده است. او معتقد است که در این میان حمایت طرفداران او نیز در ارائه آهنگ بی نظیری همچون رفیق بسیار تاثیر گذار بوده است. منتقدان باور دارند که عاشقانه جدید دویار حتی در مقایسه با کارهای با کیفیت قبلی نیز تک و بی رقیب ظاهر شده است. دویار با صدای لطیف و دوست داشتنی خود توانسته است آهنگی را اجرا کند که در چند سال اخیر موردی هم سطح با آن تقریباً دیده نشده است. آهنگ رفیق از بیاد ماندنی ترین آثار دویار محسوب می‌شود و در زمره آثاری است که توانسته است هم نظر مثبت مخاطبین و هم نظر مثبت منتقدان را به خود جلب نماید. بنابراین انتظار می‌رود که آهنگ بعدی دویار نیز چیزی هم تراز آهنگ رفیق باشد. صدای دویار اوج خود را در آهنگ رفیق به همگان نشان داده است. همه باور دارند که دویار پختگی صدای خود را با اجرای این آهنگ زیبا به نمایش گذاشته است و توانسته است تا قلب ها را تسخیر کند.

دویار ثابت کرده است که با آهنگ رفیق جز موفق ترین خواننده های موسیقی پاپ در چند سال اخیر بوده است، بنابراین تصور آینده ای درخشان برای او دور از ذهن نیست به خصوص اگر این راه را ادامه داده و کارهایی در حد رفیق روانه بازار کنند. دویار ثابت کرده است که با رفیق جز موفق ترین خواننده های موسیقی پاپ در چند سال اخیر بوده است. دویار رویایی داشت که در ابتدای راه خوانندگی به آن اعتقاد داشت و با رفیق توانست آن را به حقیقت نزدیک کند.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...