پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ داوود یونسی زوره زوره

دانلود آهنگ داوود یونسی زوره زوره

دانلود آهنگ داوود یونسی زوره زوره

میتوانید در این لحظه در گلسار موزیک آهنگ جدید جذاب و زیبای از داوود یونسی با عنوان “زوره زوره” با دو کیفیت اصلی 320 و 128 همراه با پخش آنلاین دانلود نمایید.

Download Music “Davood Younesi” In The Name Of “Zore Zore” In 320 And 128 Quality On GolsarMusic

دانلود آهنگ داوود یونسی زوره زوره

داوود یونسی زوره زوره

آهنگ انارکی داوود یونسی

دانلود آهنگ داوود یونسی زوره زوره

داوود یونسی زوره زوره

پخش آنلاین همین آهنگ
دانلود آهنگ با کیفیت 320

سایر آهنگ های داوود یونسی

آخرین آهنگ داوود یونسی

برچسب ها

توضیحات

زوره زوره عاشقانه از داوود یونسی

شاید بتوان علت فاصله بسیار زیاد داوود یونسی و کار جدید او یعنی آهنگ زوره زوره با دیگر خوانندگان و آثارشان را ذوق هنری و به خصوص این خواننده دانست، زیرا تنها تکنیک و یک تیم قوی نمی تواند محصولی هم چون آهنگ زوره زوره به مخاطبین عرضه دارد. ذوق هنری که یک محبت ذاتی است در داوود یونسی وجود دارد و در آهنگ زوره زوره دیده می شود. از مهمترین ویژگی های داوود یونسی شناخت او نسبت به مخاطبین خود و نسل جوان است. داوود یونسی نسل جوان را خوب شناخته است و می داند که چه نوع آهنگ هایی و چه نوع تم هایی مورد علاقه نسل جوان است. آهنگ زوره زوره دقیقاً همان چیزیست که طرفداران جوان داوود یونسی به دنبال آن هستند. کار جدید داوود یونسی به واقع ستودنی است و باید به حسن انتخاب متن این آهنگ توسط او آفرین گفت. زوره زوره نه متنی طولانی دارد و نه متنی کوتاه بلکه در اندازه ترین میزان با شنونده ارتباط برقرار میکند. این آهنگ نه آنقدر طولانی است که شنونده را خسته کند و نه آنقدر کوتاه که توجه مخاطب را به خود جلب نکند. آهنگ زوره زوره عاشقانه عمیقی است و احساسات را در بالاترین سطح به شنونده خود القا می کند. داوود یونسی توانسته است با بهره گیری حرفه‌ای و زیرکانه از پارامترهایی که سطح استاندارد آهنگهای پاپ را بالا می‌برند، اثری فاخر ارائه دهد و بتوانند مخاطبین و منتقدین را از خود راضی کند.

کاری که از کمتر خواننده‌ ای در سال‌های اخیر دیده شده است. او با آفرینش آثاری همچون زوره زوره توانسته است تا خود را تحت هر شرایطی در کنج ذهن شنونده جا کند. طرفداران او البته به حق معتقدند که داوود یونسی بی رقیب است و بیشترین تلاش را برای مخاطبین خود می کند. او واقعاً برای طرفدارانش با ارائه کارهای قوی ارزش قائل است. به داوود یونسی برای داشتن طرفدارن پرو پاقرص باید تبریک گفت. زوره زوره را از وب سایت ما هم اکنون دانلود کنید.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...