پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ داوود یونسی آروم آروم

دانلود آهنگ داوود یونسی آروم آروم

دانلود آهنگ داوود یونسی آروم آروم

میتوانید در این لحظه در گلسار موزیک آهنگ جدید جذاب و زیبای از داوود یونسی با عنوان “آروم آروم” با دو کیفیت اصلی 320 و 128 همراه با پخش آنلاین و متن ترانه دانلود نمایید.

Download Music “Davood Younesi” In The Name Of “Aroom Aroom” In 320 And 128 Quality On GolsarMusic

دانلود آهنگ داوود یونسی آروم آروم

داوود یونسی آروم آروم

 

آروم آروم زخم های من با مرهم تو خوب میشن

خاطره هامون یه قرار تو دریای جنوب میشن

متن آهنگ آروم آروم داوود یونسی

دریا رو بام میریمو رو نیمکت های ساحلی

دستای ما تو دست هم زیبایی غروب میشن

دریا رو بام میریمو رو نیمکت های ساحلی

دستای ما تو دست هم زیبایی غروب میشن

آروم آروم اشک های من پاک میشه با دست های تو

سوکت سی ساله من پر میشه با صدای تو

دنیا رو گشتم و نبود حتی کسی شبیه تو

اجازه دارم از خدام تا بمیرم برای تو

دانلود آهنگ داوود یونسی آروم آروم

دنیا چی داشته قبل تو تا که دلم رو خوش کنم

رو پا خسته پاشدم تا که بیام دنبالت

عروسی عاقبت رسید اینجا به کوچه منم

دنیا رو گشتم و نبود حتی کسی شبیه تو

اجازه دارم از خدام تا بمیرم برای تو

داوود یونسی آروم آروم

سایر آهنگ های داوود یونسی

آخرین آهنگ داوود یونسی

برچسب ها

توضیحات

آروم آروم از داوود یونسی، جدیدترین اثر این روزهای او

گرمی صدای داوود یونسی، طرفداران او را بار دیگر مجذوب و منتقدان را بار دیگر میخکوب کرده است. نمی‌توان بی‌تفاوت از این آهنگ فوق‌العاده بگذرید. این روزها، هوا هوای آهنگ آروم آروم است. این آهنگ آنقدر متن گیرایی دارد که تمام حواس شنونده را به خودش جلب می کند. مطمئناً این موضوع چیزی نیست جز جاذبه مطلقه آهنگ آروم آروم از داوود یونسی. نوازش صدای جادویی خواننده در قلب طرفدارانش معجزه می کند. همه باور دارند که آهنگ آروم آروم از داوود یونسی، گل سرسبد این روزهای شبکه‌های اجتماعی شده است و روی دست آن هیچ رقیبی بلند نمی شود.کافیست یک بار آهنگ آروم آروم را گوش کنید تا به این واقعیت پی ببرید. نمی توان بی خیال آهنگ آروم آروم شد. این آهنگ آنقدر زیباست که شما حس نمی کنید که تنها هستید. این آهنگ مانند دوستی قدیمی که سال ها میشناسید می‌تواند همنشین لحظات خوب شما شود. اگر روزی می خواهید از روزمرگی های خود فرار کنید، توصیه می کنم پلی لیستی از آهنگ های داوود یونسی درست کنید که مخصوصاً آهنگ جدیدش یعنی آروم آروم هم در آن باشد. آروم آروم را در صدر این آهنگ ها قرار دهید. تصور کنید در کنار عشق خود نشسته اید و دست در دست او به این آهنگ گوش می دهید. پلی شدن این آهنگ باعث می شود تا با متن فوق العاده عاشقانه ای که دارد، بیشتر در آن غرق شوید. به شما اطمینان میدهم این یعنی همان نهایت آرامش. خلاصه اینکه کاری که دیگر آهنگ ها نمی توانند انجام دهند آهنگ آروم آروم از داوود یونسی برای شما انجام می دهد. آروم آروم یک آهنگ پاپ است که دارای آواز سوپرانو و ملودی آرام است. این آهنگ مورد تحسین گسترده منتقدان قرار گرفت و بسیاری سبک اجرای داوود یونسی و جذاب بودن آهنگ را تحسین کردند. ملودی آهنگ آروم آروم ساده است، اما به نوعی سرعت پرشوری دارد که به طور مداوم رشد می کند.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...