پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ دانیال هوشیاری ساده دل

دانلود آهنگ دانیال هوشیاری ساده دل

دانلود آهنگ دانیال هوشیاری ساده دل

میتوانید در این لحظه در گلسار موزیک آهنگ جدید جذاب و زیبای از دانیال هوشیاری با عنوان “ساده دل” با دو کیفیت اصلی 320 و 128 همراه با پخش آنلاین و متن ترانه دانلود نمایید.

Download Music “Daniyal Hoshyari” In The Name Of “Sade Del” In 320 And 128 Quality On GolsarMusic

دانلود آهنگ دانیال هوشیاری ساده دل

دانیال هوشیاری ساده دل

متن آهنگ ساده دل دانیال هوشیاری

دانلود آهنگ دانیال هوشیاری ساده دل

دانیال هوشیاری ساده دل

سایر آهنگ های دانیال هوشیاری

آخرین آهنگ دانیال هوشیاری

برچسب ها

توضیحات

با وجود انتشار آهنگ ساده دل دیگر نمی توان جای هیچ گله ای از کمبود یک آهنگ درست و حسابی در دنیای موسیقی پاپ داشت. باید به دانیال هوشیاری تبریک گفت، زیرا او توانست هر آنچه که از او انتظار می رفت را در آهنگ ساده دل پیاده سازی کند! او نمونه بی بدیل یه خواننده کوشا است و آهنگ ساده دل نیز نمونه یک اجرای فوق العاده از اوست. البته آهنگ های پاپ که در گذشته از این خواننده منتشر شده است می تواند گواه این موضوع باشد که دانیال هوشیاری همیشه بی نظیر عمل کرده است. آهنگ ساده دل نتیجه ممارست و تلاش بی وقفه ای بود که او در طی این سال ها داشته است. یکی از طرفداران دانیال هوشیاری در پیج خود از دیگر طرفداران او نظرسنجی به عمل آورده است که به اتفاق، همه ساده دل را برجسته ترین کار دانیال هوشیاری معرفی کرده اند. دنیای موسیقی پاپ این روزها یک عاشقانه گرم و صمیمی را کم داشت اما با انتشار ساده دل، مخاطبین آهنگ های پاپ به آنچه می خواستند رسیدند. ساده دل تبدیل به یک آیکن تمام عیار شده است. کمتر کسی را می توان این روزها پیدا کرد که ساده دل ورد زبانش نباشد. انتشار این آهنگ از دانیال هوشیاری همه را به فرا رسیدن فصل جدیدی از موسیقی امیدوار کرده است.

آهنگ ساده دل تم دوست داشتنی دارد، شما را درگیر خود میکند، همین ویژگی از امتیازات مهم کارهای دانیال هوشیاری است. متن ساده دل به گونه ایست که روی احساسات شما سایه می اندازد و گویی آن را به کنترل خود در میاورد. ساده دل از معدود کارهای سال های اخیر است که رکورد فروش دانیال هوشیاری را در مقایسه با دیگر آهنگ های او شکسته است. ساده دل به شکل باورنکردنی در دنیای موسیقی پاپ خوش درخشیده است. با یک بار گوش دادن به آن، ناخودآگاه شما به یکی از طرفداران این آهنگ و خواننده محبوبش بدل میشوید. تمام طرفداران دانیال هوشیاری از همان ابتدا، با گوش دادن به ساده دل شیفته آن شده اند.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...