پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ حمید هیراد نهایتا

دانلود آهنگ حمید هیراد نهایتا

دانلود آهنگ حمید هیراد نهایتا

میتوانید در این لحظه در گلسار موزیک آهنگ جدید جذاب و زیبای از حمید هیراد با عنوان “نهایتا” با دو کیفیت اصلی 320 و 128 همراه با پخش آنلاین و متن ترانه دانلود نمایید.

Download New Music ♪ Hamid Hiraad – Nahayatan In The GolsarMusic

دانلود آهنگ حمید هیراد نهایتا

حمید هیراد نهایتا

نهایتا تو هم یه شب مثل همه جا میزنی

نهایتا میشکنه بغضت حرفمو هر جا بزنی

متن آهنگ نهایتا حمید هیراد

نهایتا یه شب دو شب دلم برات تنگ بشه

نهایتا یه روز دو روز نباشی دل سنگ

دله دیگه تنگ میشه نباشی از سنگ میشه

دانلود آهنگ حمید هیراد نهایتا

دور کسی بگرد که دور کسی نگرده

واسه کسی بخند که با دیگرون نخنده

عشق کسی نشو که عشقو دوره کرده

دور کسی بگرد که دور کسی نگرده

واسه کسی بخند که با دیگرون نخنده

عشق کسی نشو که عشقو دوره کرده

حمید هیراد نهایتا

سایر آهنگ های حمید هیراد

آخرین آهنگ حمید هیراد

برچسب ها

توضیحات

عنصر تجربه را در آهنگ نهایتا از حمید هیراد به هیچ وجه نمی توان نادیده گرفت. تجربه اندوزی حمید هیراد به کمک او امده است تا اثری فاخر را منتشر کند. عصاره تلاش های چند ساله حمید هیراد در آهنگ نهایتا تجلی پیدا کرده است. حمید هیراد از همین رو با خیال راحت و با کوله باری از تجربه دست به تولید نهایتا زده است. این آهنگ ماندنی ارزنده ترین کار هنری او به شمار می رود. استعداد ذاتی و هنری حمید هیراد در آهنگ نهایتا شکوفا شده است و او را نه یک پله، بلکه صد پله نسبت به گذشته خود و همچنین رقبا بالاتر برده است. نگاه اکثر افرادی که کم تر با او آشنا بوده اند، با انتشار آهنگ جدیدش، یعنی نهایتا نسبت به او تغییر کرده است. روزهای اخیر بحث بر سر این است که تورهای موسیقی او چه زمانی اجرا میشود و اینکه آیا آهنگ تک و فوق العاده نهایتا توسط او اجرا می شود یا خیر. همین مورد نشان دهنده اقبال عمومی چشم گیر نسبت به نهایتا و نشان دهنده انتظار زیادی است که طرفداران حمید هیراد از او دارند. به عبارتی نهایتا، نهایتا رویای حمید هیراد برای معروف تر شدن است. شیمی بی نظیری که میان آهنگ و شنونده در هنگام شنیدن این آهنگ حس میشود تقریباً نظیر ندارد.

پیام عاشقانه حمید هیراد در آهنگ نهایتا عمق نفوذ بسیار شگفت انگیزی در شنونده دارد. او مخاطب را آنقدر خوب می شناسد که می داند که کلمات عاشقانه باید پا را فراتر از تعریف و تمجید ظاهری بگذارد. او کلماتی را انتخاب کرده است که با استفاده از آن ها به سهولت نشان میدهد چه احساسی دارد، کاری که به ندرت در آهنگ های چند سال اخیر و در این سطح دیده شده است. پیام حمید هیراد در نهایتا، درباره عشقیست که تا ابد باقی می ماند و مرگی برای آن متصور نیست. بله آهنگ نهایتا به راستی با روح مخاطب حرف میزند نه با جسم فانی او.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...