پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ حمید هیراد ستون

دانلود آهنگ حمید هیراد ستون

دانلود آهنگ حمید هیراد ستون

میتوانید در این لحظه در گلسار موزیک آهنگ جدید جذاب و زیبای از حمید هیراد با عنوان “ستون” با دو کیفیت اصلی 320 و 128 همراه با پخش آنلاین و متن ترانه دانلود نمایید.

Download Music “Hamid Hiraad” In The Name Of “Soton” In 320 And 128 Quality On GolsarMusic

دانلود آهنگ حمید هیراد ستون

حمید هیراد ستون

به داد من برس جان من به داد من برس شکسته بغض بی امان من

از هرچه بگذری از عشق من نمیتوانی ساده بگذری

متن آهنگ ستون حمید هیراد

زدم به هر دری نشد که بگذرم از این علاقه سرسری

ستون خانه ام خرابه ام نکن به جرم عاشقی شکنجه ام نکن

دانلود آهنگ حمید هیراد ستون

نه من بدون تو نه تو بدون من بمان و دل نکن ستون من

ستون خانه ام خرابه ام نکن به جرم عاشقی شکنجه ام نکن

نه من بدون تو نه تو بدون من بمان و دل نکن ستون من

حمید هیراد ستون

سایر آهنگ های حمید هیراد

آخرین آهنگ حمید هیراد

برچسب ها

توضیحات

ستون از حمید هیراد منتشر شد

توانایی خلق آثار فوق‌العاده همچون آهنگ ستون کار هرکسی نیست، بنابراین نباید انتظار تکرار گاه و بیگاه این آهنگ را از هر خواننده ای داشته باشید. بهتر است از یک خواننده کارکشته با صدای پخته و فوق العاده هم چون حمید هیراد انتظار خلق شاهکاری همچون ستون را در سر داشته باشید. بیشتر طرفداران حمید هیراد درک بسیار واضحی از کارهای او دارند و مطمئن هستند که حتی با وجود اینکه او در بازه زمانی طولانی کارهای خود را ارائه می‌دهد، باید به او اطمینان کنند، زیرا کیفیت کارهای او از جمله آهنگ فوق العاده زیبا و جنجالی جدید او یعنی آهنگ ستون بی رقیب است. بیشتر افرادی که جذب کارهای حمید هیراد میشوند، اعتراف می کنند که بعد از گوش دادن به کارهای او کمتر سراغ کارهای پاپ دیگر برای گوش دادن می روند. محبوبیت این خواننده جوان به سادگی به دست نیامده است. کارهای او همچون آهنگ ستون که از جمله امضا های هنری او به حساب می آیند، باعث شهرت فوق العاده او شده اند. حمید هیراد و آهنگ ستون خود یک مدرسه هنری و کلاس درس برای دیگر هنرمندان به حساب می آیند. تجربه این خواننده توانا به کمک صدای پخته او آمده و در کنار درک حرفه‌ای او از موسیقی، توانسته است شاهکاری همچون آهنگ ستون را به شنونده ها هدیه کنند.

متن، ریتم و تکنیک دقیق ستون از کسی غیر از حمید هیراد انتظار نمی رود. اجرای زنده این آهنگ مطمئناً کار بسیار فوق‌العاده در خواهد آمد، زیرا کار استودیویی آن نیز نوید یک اجرای فوق العاده را به طرفداران او به صورت زنده و روی سن می دهد. حمید هیراد به کار خود اطمینان دارد و اعتماد به نفس او هم باعث فکری باز برای خلق شاهکار بی بدیل ستون شده است. این اعتماد به نفس ناشی از تجربه کارهای موفق قبلی است. طرفداران و فندوم های پروپاقرص او همواره منتظر یک کار جدید همچون آهنگ ستون هستند.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...