پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ حمید حمیدی سفر

دانلود آهنگ حمید حمیدی سفر

دانلود آهنگ حمید حمیدی سفر

سوپرایز امشب گلسار موزیک برای کاربران عزیز | دانلود آهنگ جدید شاد و پر انرژی به نام “سفر ” با صدای معروف حمید حمیدی

Download New Music ♪ Hamid Hamidi – Safar In The GolsarMusic

دانلود آهنگ حمید حمیدی سفر
حمید حمیدی سفر

♩♬روژگارم چو له سر هر وه گریدن سفر♪♭

♩♬عمرمان تمام بی و بی دنگی و بی خور♪♭

متن آهنگ سفر حمید حمیدی

♩♬سفره هو سفره هو سفره هو سفر سفر سفر♪♭

♩♬دنیا سفره گشتمان میوانیم کی تیمه دنیا کی چیم نیه زانیم♪♭

♩♬لی دنیا مندن خوشی نیونیمن هر آخه هلکیشیم هر تا مریمن♪♭

♩♬منیش شیت و جرگم سوزیاس چه وه پیم هات وه پیم کریاس♪♭

دانلود آهنگ حمید حمیدی سفر

♩♬غصه نخوه کار خداس چه وه سر بای گشتی نویسیاس♪♭

♩♬کی خورمان بید هاتیمنه دنیا هیچکس ولیمان صلاح نکردیا♪♭

♩♬یه کار خداس دنیا تمام کی هاورده سمان باید جفا بی♪♭

حمید حمیدی سفر

برچسب ها

توضیحات

شاخصه گرانبهایی همچون تجربه را در آهنگ سفر از حمید حمیدی به هیچ وجه نمی توان موضوعی سطحی دید و نمی توان نگاهی گذرا به ان داشت. تجربیات گذشته حمید حمیدی به کمک او آمده اند تا او را در خلق اثری بی نظیر همچون سفر، یاری کنند. سفر وب سایت های فندوم های حمید حمیدی را زیرو رو کرده است. یک آهنگ خاطره ساز می خواهید؟ سفر از حمید حمیدی در خدمت شماست! می توانید بهترین لحظات عاشقانه خود را با این شاهکار رقم بزنید. حتما سفر را با دوستانتان و کسی که عاشقش هستید هم رسانی کنید تا آنها نیز از این موسیقی لطیف و خواستنی لذت ببرند. از مهم ترین ویژگی های سفر این است که بسیار بدیع و نو است و می توان ادعا کرد نظیر آن را قبلا نشنیده اید. همین نو بودن سفر باعث تسخیر قلب ها شده است. حمید حمیدی گفته است که بسیار مهم بوده است که شنونده در عین اینکه با یک اثر کاملا نو و بدیع رو به رو می شود، باید بتواند در عین حال از گذراندن لحظات با آن احساس آرامش کند.

او تاکید کرده است که آهنگ سفر با شنونده صمیمی است و هیچ نوع غریبگی با مخاطب خود ندارد. با این اوصاف سفر نوعی دوگانگی زیبا و زیرکانه ایجاد کرده است. این آهنگ از حمید حمیدی در عین صمیمیت و ایجاد نوعی حس آشنایی با مخاطب، در نوع خود منحصر به فرد و جدید است. حمید حمیدی خود ازعان می کند که از تکرار بیزار است، حتی اگر آن آهنگ تکراری بسیار مورد اقبال عمومی قرار گیرد. این پارادوکس یا دوگانگی در آهنگ سفر بی نظیر است. فکر می کنید می توانید نمونه آن را پیدا کنید؟ دست کم در میان آثار هم نسلان حمید حمیدی، به ندرک می توان همچین سطحی از ذوق هنری و حساسیت را دید.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...