پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ حمیدرضا کیهانی پری دریایی

دانلود آهنگ حمیدرضا کیهانی پری دریایی

دانلود آهنگ حمیدرضا کیهانی پری دریایی

میتوانید در این لحظه در گلسار موزیک آهنگ جدید جذاب و زیبای از حمیدرضا کیهانی با عنوان “پری دریایی” با دو کیفیت اصلی 320 و 128 همراه با پخش آنلاین و متن ترانه دانلود نمایید.

Download New Music ♪ Hamidreza Keyhani – Pari Daryaei In The GolsarMusic

دانلود آهنگ حمیدرضا کیهانی پری دریایی

حمیدرضا کیهانی پری دریایی

دورت حصاری کیشم انحصاری فقط هن منی

هر جنس نردیدی هاوار بکه بویش عشق منی

آهنگ پری دریایی حمیدرضا کیهانی

یه گیان بیشتر نیرم پیشکشد کم پری زادگم

دین جدیدمی هم خدا هم امام زادگم

سفید برفیگم تو فرشته ای منی شیطانم

دانلود آهنگ حمیدرضا کیهانی پری دریایی

باو تا گناه بکیم وی وی مه عاشق حرامم

تمام سهم مه له زندگی فقط تونیدن

خدامه و خداسه کسی اسمت وگن باریدن

حمیدرضا کیهای پری دریایی

سایر آهنگ های حمیدرضا کیهانی

آخرین آهنگ حمیدرضا کیهانی

برچسب ها

توضیحات

حمیدرضا کیهانی و شروعی دوباره با پری دریایی

طرفداران حمیدرضا کیهانی معتقدند که کیفیت اتفاقی نیست و تلاش شبانه روزی و بی وقفه این خواننده جوان منجر به تولید اثر ماندگاری همچون آهنگ پری دریایی شده است. آنها آهنگ پری دریایی را دارای سطح بالایی از توانایی ارتباط با شنونده می دانند و معتقدند دیگر خواننده ها باید این آهنگ را الگوی کار خود قرار دهند. حمیدرضا کیهانی با تیمی که در اختیار دارد آهنگ پری دریایی را در بالاترین سطح به مخاطب ارائه داده است، آهنگی که بهترین آهنگ پاپ این سالهاست. آهنگ پری دریایی همچون رویایی لطیف و دوست داشتنی است. با یک یا دو بار گوش دادن به آهنگ پری دریایی از آن سیر نمی شوید. این ویژگی ارزنده باعث این شده است تا حمیدرضا کیهانی با آهنگ پری دریایی در میان خوانندگان بسیار مطرح، جا برای خود باز کند و از رقبا فاصله بگیرد. کم کاری حمیدرضا کیهانی باعث نشده است تا کیفیت آهنگ او پایین بیاید، بلکه برعکس آهنگی که ارائه داده است بسیار سطح بالایی داشته و با کیفیت است. فندوم های حمیدرضا کیهانی بسیار هیجان زده بودند تا آهنگ پری دریایی را زودتر بشنود. فن پیج های حمیدرضا کیهانی برای این که هر کدام زودتر آهنگ جدید او را در اینترنت به مخاطبین ارائه دهند با هم در رقابت تنگاتنگ بودند و این نیز جای تعجب ندارد. وقتی حمیدرضا کیهانی کارش را در این سطح ارائه می دهد، باید هم منتظر همچین بازخورد هایی از طرف مخاطبین او باشیم.

آهنگ پری دریایی تاریخ مصرف ندارد و هر زمانی دوست داشتنی است. حمیدرضا کیهانی از آن دسته از خواننده ها نیست که در دایره شهرت یک آهنگ به دام بیفتد. کار او آفرینش همیشگی آثار دوست داشتنی است که هر کدام می‌توانند به نوبه خود امضای هنری او حساب بیایند. حمیدرضا کیهانی خواننده دیروز، امروز و فرداست، همان که شنونده به آن احتیاج دارد و به خاطر او هر روز انتظار انتشار آهنگ های بی نظیرش را می کشد. پری دریایی تقدیم به شما طرفداران عزیز!

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...