پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ حمیدرضا بابایی دت حاجی

دانلود آهنگ حمیدرضا بابایی دت حاجی

دانلود آهنگ حمیدرضا بابایی دت حاجی

دانلود آهنگ دلنشین خواننده معروف حمیدرضا بابایی  دت حاجی با کیفیت Mp3 320 ° 128 در رسانه گلسار موزیک

Download New Music ♪ Hamidreza Babaei – Dete Haji In The GolsarMusic

دانلود آهنگ حمیدرضا بابایی دت حاجی
حمیدرضا بابایی دت حاجی

آهنگ دت حاجی حمیدرضا بابایی

دانلود آهنگ حمیدرضا بابایی دت حاجی

حمیدرضا بابایی دت حاجی

سایر آهنگ های حمیدرضا بابایی

آخرین آهنگ حمیدرضا بابایی

برچسب ها

توضیحات

حمیدرضا بابایی انگار با فرمولی جادویی آهنگ بی نظیر دت حاجی را خلق کرده است. امکان ندارد که به این آهنگ گوش دهید و قلب شما پر از شوق و شور نشود.همین مسئله نقطه قوت حمیدرضا بابایی در جذب خیل عظیمی از طرفداران شده است. دت حاجی ارزش انتظار برای انتشارش را داشت. این قطعه شاهکاری تمام عیار است که لیاقت استقبال گسترده ای که از آن شد را داراست. زمانی که به عاشقانه ای همچون آهنگ دت حاجی از حمیدرضا بابایی گوش می دهید گویی زمان متوقف شده است. جملات زیادی در ستایش این اثر در سطح اینترنت دیده میشود. خیلی از طرفداران حمیدرضا بابایی و آهنگ دت حاجی اعتراف می کنند راز دلنشین شدن این آهنگ، تماس عمیق و تاثیر باورنکردنی ان با احساسات شونده است. قلب هر کس که به دت حاجی گوش دهد تبدیل به میزبان عشق میشود. قلبی که دیگر خون پمپاژ نمی کند، بلکه عشق را در درون خود حمل می کند. ممکن است دیگر آهنگ های سبک پاپ که اخیرا ارائه شده اند نیز مورد استقبال قرار گرفته باشند اما آهنگ دت حاجی از حمیدرضا بابایی شگفت انگیز ظاهر شده است. همین مسئله باعث شده است که تقریبا دیگر آهنگ هایی که هم زمان با انتشار دت حاجی روانه بازار موسیقی شده اند، کم تر مورد توجه قرار بگیرند.

گوش دادن به عاشقانه ای همچون دت حاجی به تجربه ای شیرین برای مخاطبین تبدیل شده است. حمیدرضا بابایی دقیقا می داند که کجا ایستاده است و گام بعدی که باید بردارد دقیقا در چه مسیری از جاده موسیقی پاپ کشور قرار دارد. بسیاری معتقد اند این گام بلند همان آهنگ دت حاجی است. قلب همه ما در جستجوی عشق است، دت حاجی این گنج گرانبها را به ما طرفداران و فن ها تقدیم میکند. دت حاجی به سراغ قلب مخاطب خود آمد، سپس عشق شروع به باریدن کرد تا اینکه در قلب مخاطب اش جاری شد.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...