پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ حسین منتظری دیوار

دانلود آهنگ حسین منتظری دیوار

دانلود آهنگ حسین منتظری دیوار

سوپرایز امشب گلسار موزیک برای کاربران عزیز | دانلود آهنگ دیگه دیواری نمونده که خراب نشه رو سرامون حسین منتظری

Download Music “Hossein Montazeri” In The Name Of “Divar” In 320 And 128 Quality On GolsarMusic

دانلود آهنگ حسین منتظری دیوار

حسین منتظری دیوار

دیگه دیواری نمونده که خراب نشه رو سرامون

دیگه نمیشه از این خواب تلخ یروز خوب بیاد برامون

متن آهنگ دیوار حسین منتظری

هرچه قعطش کنه میزنه جونه آخرش

نبود اونا که بودن سخت باورش

کاش یروز تموم شه این قصه آخرش

دانلود آهنگ حسین منتظری دیوار

تنهایی یعنی ببینی که یه عمر دنیا واست تیره و تاره

تنهایی یعنی ازت چی مونده جز همین یه قلب تیکه پاره

تنهایی یعنی دیگه خنده توی زندگیمون جایی نداره

حسین منتظری دیوار

سایر آهنگ های حسین منتظری

آخرین آهنگ حسین منتظری

برچسب ها

توضیحات

دیوار، معجزه جدید حسین منتظری

وقتی صحبت از یک شعر عاشقانه می شود، بر کسی پوشیده نیست که انتخاب کلمات مناسب مهم است. سرودن و خواندن یک شعر عاشقانه و بیان اینکه چقدر به کسی اهمیت میدهید، ممکن است دشوار باشد، اما اگر به اندازه کافی زمان خرج آن شود، می تواند منجر به اتفاقی فوق العاده شود. حسین منتظری با ارائه آهنگ دیوار دقیقا همین پارامترها را اعمال کرده و نتیجه نیز عالی از آب در آمده است. اگر به کمی الهام عاشقانه در رابطه خود با عشقتان نیاز دارید، به آهنگ دیوار گوش کنید. در این آهنگ عشق به عنوان یک بیان کلی از احساسات مثبت معمولاً در مقابل نفرت قرار می گیرد. آهنگ دیوار عشق را به کمک ابزارهای مختلفی در شنونده برانگیخته می کند. این ابزارها شامل صدای بی نظیر حسین منتظری، سرایش بی نظیر شعر و آهنگ سازی خلاقانه آن می شود. این آهنگ قصد آن را دارد تا بگوید مهم ترین چیز عاشق شدن نیست، بلکه عاشق ماندن است! این آهنگ از کلمات به عنوان یک ابزار بی بدیل برای ستودن عشق بهره می برد. شنوندگان این آهنگ هر بار که به آن گوش می‌کنند، احساسی را تجربه می کنند که قابل توصیف نیست.

گوش دادن به این آهنگ از حسین منتظری به شما کمک می کند تا عشق را در این دنیای ماشینی بیشتر جستجو کنید و به احساسات خود بیشتر بها دهید. حسین منتظری با این آهنگ آرامش را که مهم ترین وجه عشق واقعی است برای شنونده آشکار و قابل لمس می کند. نمی توان از این آهنگ از حسین منتظری سیر شد. این آهنگ حرارت عشق را به گونه ای استثنایی به شنونده منتقل می کند، او را در آغوش می گیرد و از زمین و زمان حقیقی جدا می کند. آیا این معجزه نیست؟ لحظاتی که با این آهنگ از حسین منتظری خواهید گذراند، سرشار از عطر عاشقی خواهد بود.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...