پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ حامد الماسی شاه پری

دانلود آهنگ حامد الماسی شاه پری

دانلود آهنگ حامد الماسی شاه پری

با کیفیت اصلی و لینک مستقیم پرسرعت دانلود کنید آهنگ جدید فوق العاده زیبا به نام شاه پری با صدای حامد الماسی را از وبسایت ( گلسار موزیک )

Download New Music ♪ Hamed Almasi – Shah Pari In The GolsarMusic

دانلود آهنگ حامد الماسی شاه پری

حامد الماسی شاه پری

آهنگ شاه پری حامد الماسی

دانلود آهنگ حامد الماسی شاه پری

حامد الماسی شاه پری

سایر آهنگ های حامد الماسی

آخرین آهنگ حامد الماسی

برچسب ها

توضیحات

با وجود انتشار آهنگ شاه پری دیگر نمی توان جای هیچ گله ای از کمبود یک آهنگ درست و حسابی در دنیای موسیقی پاپ داشت. باید به حامد الماسی تبریک گفت، زیرا او توانست هر آنچه که از او انتظار می رفت را در آهنگ شاه پری پیاده سازی کند! او نمونه بی بدیل یه خواننده کوشا است و آهنگ شاه پری نیز نمونه یک اجرای فوق العاده از اوست. البته آهنگ های پاپ که در گذشته از این خواننده منتشر شده است می تواند گواه این موضوع باشد که حامد الماسی همیشه بی نظیر عمل کرده است. آهنگ شاه پری نتیجه ممارست و تلاش بی وقفه ای بود که او در طی این سال ها داشته است. یکی از طرفداران حامد الماسی در پیج خود از دیگر طرفداران او نظرسنجی به عمل آورده است که به اتفاق، همه شاه پری را برجسته ترین کار حامد الماسی معرفی کرده اند. دنیای موسیقی پاپ این روزها یک عاشقانه گرم و صمیمی را کم داشت اما با انتشار شاه پری، مخاطبین آهنگ های پاپ به آنچه می خواستند رسیدند. شاه پری تبدیل به یک آیکن تمام عیار شده است. کمتر کسی را می توان این روزها پیدا کرد که شاه پری ورد زبانش نباشد. انتشار این آهنگ از حامد الماسی همه را به فرا رسیدن فصل جدیدی از موسیقی امیدوار کرده است.

آهنگ شاه پری تم دوست داشتنی دارد، شما را درگیر خود میکند، همین ویژگی از امتیازات مهم کارهای حامد الماسی است. متن شاه پری به گونه ایست که روی احساسات شما سایه می اندازد و گویی آن را به کنترل خود در میاورد. شاه پری از معدود کارهای سال های اخیر است که رکورد فروش حامد الماسی را در مقایسه با دیگر آهنگ های او شکسته است. شاه پری به شکل باورنکردنی در دنیای موسیقی پاپ خوش درخشیده است. با یک بار گوش دادن به آن، ناخودآگاه شما به یکی از طرفداران این آهنگ و خواننده محبوبش بدل میشوید. تمام طرفداران حامد الماسی از همان ابتدا، با گوش دادن به شاه پری شیفته آن شده اند.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...