پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ تورال صدالی جنت اورییم

دانلود آهنگ تورال صدالی جنت اورییم

دانلود آهنگ تورال صدالی جنت اورییم

بدون محدودیت دانلود کنید و لذت ببرید از آهنگ جدید و بسیار زیبا و متفاوت جنت اورییم از تورال صدالی عزیز با برترین کیفیت ( 128 و 320 )

Download Music “Tural Sedali” In The Name Of “Cennet Ureyim” In 320 And 128 Quality On GolsarMusic

دانلود آهنگ تورال صدالی جنت اورییم
تورال صدالی جنت اورییم

آهنگ جنت اورییم تورال صدالی

دانلود آهنگ تورال صدالی جنت اورییم

تورال صدالی جنت اورییم

سایر آهنگ های تورال صدالی

آخرین آهنگ تورال صدالی

برچسب ها

توضیحات

با وجود انتشار آهنگ جنت اورییم دیگر نمی توان جای هیچ گله ای از کمبود یک آهنگ درست و حسابی در دنیای موسیقی پاپ داشت. باید به تورال صدالی تبریک گفت، زیرا او توانست هر آنچه که از او انتظار می رفت را در آهنگ جنت اورییم پیاده سازی کند! او نمونه بی بدیل یه خواننده کوشا است و آهنگ جنت اورییم نیز نمونه یک اجرای فوق العاده از اوست. البته آهنگ های پاپ که در گذشته از این خواننده منتشر شده است می تواند گواه این موضوع باشد که تورال صدالی همیشه بی نظیر عمل کرده است. آهنگ جنت اورییم نتیجه ممارست و تلاش بی وقفه ای بود که او در طی این سال ها داشته است. یکی از طرفداران تورال صدالی در پیج خود از دیگر طرفداران او نظرسنجی به عمل آورده است که به اتفاق، همه جنت اورییم را برجسته ترین کار تورال صدالی معرفی کرده اند. دنیای موسیقی پاپ این روزها یک عاشقانه گرم و صمیمی را کم داشت اما با انتشار جنت اورییم، مخاطبین آهنگ های پاپ به آنچه می خواستند رسیدند. جنت اورییم تبدیل به یک آیکن تمام عیار شده است. کمتر کسی را می توان این روزها پیدا کرد که جنت اورییم ورد زبانش نباشد. انتشار این آهنگ از تورال صدالی همه را به فرا رسیدن فصل جدیدی از موسیقی امیدوار کرده است.

آهنگ جنت اورییم تم دوست داشتنی دارد، شما را درگیر خود میکند، همین ویژگی از امتیازات مهم کارهای تورال صدالی است. متن جنت اورییم به گونه ایست که روی احساسات شما سایه می اندازد و گویی آن را به کنترل خود در میاورد. جنت اورییم از معدود کارهای سال های اخیر است که رکورد فروش تورال صدالی را در مقایسه با دیگر آهنگ های او شکسته است. جنت اورییم به شکل باورنکردنی در دنیای موسیقی پاپ خوش درخشیده است. با یک بار گوش دادن به آن، ناخودآگاه شما به یکی از طرفداران این آهنگ و خواننده محبوبش بدل میشوید. تمام طرفداران تورال صدالی از همان ابتدا، با گوش دادن به جنت اورییم شیفته آن شده اند.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...