پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ بابک افرا این حکایت‌ها

دانلود آهنگ بابک افرا این حکایت‌ها

دانلود آهنگ بابک افرا این حکایت‌ها

با کیفیت اصلی و لینک مستقیم پرسرعت دانلود کنید آهنگ جدید فوق العاده زیبا به نام این حکایت‌ها با صدای بابک افرا را از وبسایت ( گلسار موزیک )

Download New Music ♪ Babaf Afra – In Hekayat Ha In The GolsarMusic

دانلود آهنگ بابک افرا این حکایت‌ها
بابک افرا این حکایت‌ها

شمه‌ای از داستان عشق شورانگیز ماست

این حکایت‌ها که از فرهاد و شیرین کرده‌اند

متن آهنگ این حکایت‌ها بابک افرا

هیچ مژگان بلند و عشوه‌ی جادو نکرد

دانلود آهنگ بابک افرا این حکایت‌ها

آنچه آن زلف بلند و خال مشکین کرده‌اند

ساقیا می ده که با حکم ازل تدبیر نیست

قابل تغییر نبود آنچه تعیین کرده‌اند

بابک افرا این حکایت‌ها

سایر آهنگ های بابک افرا

آخرین آهنگ بابک افرا

برچسب ها

توضیحات

شاخصه گرانبهایی همچون تجربه را در آهنگ این حکایت ها از بابک افرا به هیچ وجه نمی توان موضوعی سطحی دید و نمی توان نگاهی گذرا به ان داشت. تجربیات گذشته بابک افرا به کمک او آمده اند تا او را در خلق اثری بی نظیر همچون این حکایت ها، یاری کنند. این حکایت ها وب سایت های فندوم های بابک افرا را زیرو رو کرده است. یک آهنگ خاطره ساز می خواهید؟ این حکایت ها از بابک افرا در خدمت شماست! می توانید بهترین لحظات عاشقانه خود را با این شاهکار رقم بزنید. حتما این حکایت ها را با دوستانتان و کسی که عاشقش هستید هم رسانی کنید تا آنها نیز از این موسیقی لطیف و خواستنی لذت ببرند. از مهم ترین ویژگی های این حکایت ها این است که بسیار بدیع و نو است و می توان ادعا کرد نظیر آن را قبلا نشنیده اید. همین نو بودن این حکایت ها باعث تسخیر قلب ها شده است. بابک افرا گفته است که بسیار مهم بوده است که شنونده در عین اینکه با یک اثر کاملا نو و بدیع رو به رو می شود، باید بتواند در عین حال از گذراندن لحظات با آن احساس آرامش کند.

او تاکید کرده است که آهنگ این حکایت ها با شنونده صمیمی است و هیچ نوع غریبگی با مخاطب خود ندارد. با این اوصاف این حکایت ها نوعی دوگانگی زیبا و زیرکانه ایجاد کرده است. این آهنگ از بابک افرا در عین صمیمیت و ایجاد نوعی حس آشنایی با مخاطب، در نوع خود منحصر به فرد و جدید است. بابک افرا خود ازعان می کند که از تکرار بیزار است، حتی اگر آن آهنگ تکراری بسیار مورد اقبال عمومی قرار گیرد. این پارادوکس یا دوگانگی در آهنگ این حکایت ها بی نظیر است. فکر می کنید می توانید نمونه آن را پیدا کنید؟ دست کم در میان آثار هم نسلان بابک افرا، به ندرک می توان همچین سطحی از ذوق هنری و حساسیت را دید.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...