پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ اورهان خیاوی سنسیز

دانلود آهنگ اورهان خیاوی سنسیز

دانلود آهنگ اورهان خیاوی سنسیز

بدون محدودیت دانلود کنید و لذت ببرید از آهنگ جدید و بسیار زیبا و متفاوت سنسیز از اورهان خیاوی عزیز با برترین کیفیت ( 128 و 320 )

Download New Music ♪ Orhan Khiyavi – Sansiz In The GolsarMusic

دانلود آهنگ اورهان خیاوی سنسیز

اورهان خیاوی سنسیز

آهنگ سنسیز اورهان خیاوی

دانلود آهنگ اورهان خیاوی سنسیز

اورهان خیاوی سنسیز

سایر آهنگ های اورهان خیاوی

آخرین آهنگ اورهان خیاوی

برچسب ها

توضیحات

عنصر تجربه را در آهنگ سنسیز از اورهان خیاوی به هیچ وجه نمی توان نادیده گرفت. تجربه اندوزی اورهان خیاوی به کمک او امده است تا اثری فاخر را منتشر کند. عصاره تلاش های چند ساله اورهان خیاوی در آهنگ سنسیز تجلی پیدا کرده است. اورهان خیاوی از همین رو با خیال راحت و با کوله باری از تجربه دست به تولید سنسیز زده است. این آهنگ ماندنی ارزنده ترین کار هنری او به شمار می رود. استعداد ذاتی و هنری اورهان خیاوی در آهنگ سنسیز شکوفا شده است و او را نه یک پله، بلکه صد پله نسبت به گذشته خود و همچنین رقبا بالاتر برده است. نگاه اکثر افرادی که کم تر با او آشنا بوده اند، با انتشار آهنگ جدیدش، یعنی سنسیز نسبت به او تغییر کرده است. روزهای اخیر بحث بر سر این است که تورهای موسیقی او چه زمانی اجرا میشود و اینکه آیا آهنگ تک و فوق العاده سنسیز توسط او اجرا می شود یا خیر. همین مورد نشان دهنده اقبال عمومی چشم گیر نسبت به سنسیز و نشان دهنده انتظار زیادی است که طرفداران اورهان خیاوی از او دارند. به عبارتی سنسیز، سنسیز رویای اورهان خیاوی برای معروف تر شدن است. شیمی بی نظیری که میان آهنگ و شنونده در هنگام شنیدن این آهنگ حس میشود تقریباً نظیر ندارد.

پیام عاشقانه اورهان خیاوی در آهنگ سنسیز عمق نفوذ بسیار شگفت انگیزی در شنونده دارد. او مخاطب را آنقدر خوب می شناسد که می داند که کلمات عاشقانه باید پا را فراتر از تعریف و تمجید ظاهری بگذارد. او کلماتی را انتخاب کرده است که با استفاده از آن ها به سهولت نشان میدهد چه احساسی دارد، کاری که به ندرت در آهنگ های چند سال اخیر و در این سطح دیده شده است. پیام اورهان خیاوی در سنسیز، درباره عشقیست که تا ابد باقی می ماند و مرگی برای آن متصور نیست. بله آهنگ سنسیز به راستی با روح مخاطب حرف میزند نه با جسم فانی او.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...