پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود اهنگ سکوت قلبتو بشکنو برگرد

دانلود اهنگ سکوت قلبتو بشکنو برگرد

دانلود اهنگ سکوت قلبتو بشکنو برگرد

بدون محدودیت دانلود کنید و لذت ببرید از اهنگ سکوت قلبتو بشکنو برگرد ( 320 )

Download New Music ♪ Sokote Ghalbeto Beshkano Bargard – In The GolsarMusic

دانلود اهنگ سکوت قلبتو بشکنو برگرد

اهنگ سکوت قلبتو بشکنو برگرد

آسمونو بی تو خط خطی کردم چجوری میتونی انقده بد شی

چجوری می تونی انقده بد شی سکوت قلبتو بشکنو برگرد نذار این فاصله بیشتر از این شه

محسن یگانه سکوت قلبتو بشکنو برگرد

دانلود اهنگ سکوت قلبتو بشکنو برگرد

نمیخوام مثل گذشته که رفتی دوباره آخر قصه همین شه

سکوت قلبتو بشکنو برگرد نذار این فاصله بیشتر از این شه

اهنگ سکوت قلبتو بشکنو برگرد

آهنگ های پیشنهادی

آخرین آهنگ رضا شیری

توضیحات

محسن یگانه با عنوان یک پدیده موسیقی با آهنگ سکوت قلبتو بشکنو برگرد جایگاه خود را اثبات کرده است. او در سال های اخیر آهنگ های بسیار فوق العاده ای را روانه بازار کرده است اما با آهنگ سکوت قلبتو بشکنو برگرد بود که توانست جایگاه خود را ارتقا ببخشد. محسن یگانه در برنامه‌های خود اجرای زنده آهنگ سکوت قلبتو بشکنو برگرد را گنجانده است و به طرفدارانش قول داده است تا به بهترین شکل ممکن این آهنگ را اجرا نماید. محسن یگانه با کمک برنامه ریزی مناسب و بهره بردن از تکنیکهای به جا و موفق موسیقی توانست رقبا را پشت سر گذاشته و با آهنگ سکوت قلبتو بشکنو برگرد بیشترین توجهات را از طرف منتقدین و همچنین طرفداران موسیقی پاپ را به خود جلب نماید. محسن یگانه توانست تمام موانع را کنار زده و آهنگی با کیفیت فوق العاده ای به نام سکوت قلبتو بشکنو برگرد به بازار روانه کند. منتقدین بالاترین نمره را به این شاهکار داده اند. جایگاهی که سکوت قلبتو بشکنو برگرد، ساخته محسن یگانه به خود اختصاص داده، نه تنها در کارنامه این خواننده جوان بلکه در کارهای پاپی که در چند سال اخیر ارائه شده است کاملاً بی رقیب و بی سابقه بوده است. سکوت قلبتو بشکنو برگرد در خور توجه و ستایش از طرف منتقدی بوده است. فن پیج های محسن یگانه همچنین اعلام کرده‌اند که پس از ارائه سکوت قلبتو بشکنو برگرد توسط این خواننده معروف منتظر آهنگ هایی مشابه از این دست هستند.

محسن یگانه به طرفدارانش اطمینان داده است تا همین روال را در کیفیت آهنگ های تولیدی خود حفظ کند و استانداردهایی که برای سکوت قلبتو بشکنو برگرد به کار برده است را برای دیگر آهنگ های خود بکار بگیرد، بنابراین جای بسی خوشحالی است که امیدوار باشیم تا محسن یگانه آهنگهای مشابه دیگری همچون سکوت قلبتو بشکنو برگرد را در آینده نزدیک روانه بازار کند. سکوت قلبتو بشکنو برگرد شاهکاری است که نمی‌توان به سادگی از آن گذشت بلکه نیازمند تامل بسیار بیشتری است تا بتوان تفاوت عمیق آن را با دیگر آثار پاپ ارائه شده متوجه شد.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...