پخش آهنگ شما

گلسارموزیک دانلود آهنگ امین فالجی تکه دل

دانلود آهنگ امین فالجی تکه دل

دانلود آهنگ امین فالجی تکه دل

میتوانید در این لحظه در گلسار موزیک آهنگ جدید جذاب و زیبای از امین فالجی با عنوان “تکه دل” با دو کیفیت اصلی 320 و 128 همراه با پخش آنلاین و متن ترانه دانلود نمایید.

Download Music “Amin Faleji” In The Name Of “Taka Del” In 320 And 128 Quality On GolsarMusic

دانلود آهنگ امین فالجی تکه دل

امین فالجی تکه دل

میو سرت رنگ شراو ابرودیش رنگین کمان آرام بخش گیانمی تو بیده روح و روان

رنگ پوسد سوزه چویلد ناز و عسلی خشت و خواج ارای چمه وقتی که تو تکه ی دلی

متن آهنگ تکه دل امین فالجی

تکه ی دل بومه فدات درد خود و ناز و ادات یروزی که نیونمت دلم تنگ بود ارای صدات

دانلود آهنگ امین فالجی تکه دل

تکه ی دل تو دلبری لنگه نیری وه گشت سری زندگیم نذر چود فدای قلبد که تک پری

زلفت جیو سیه ماره رخت جو گرگ هاره

امین فالجی تکه دل

سایر آهنگ های امین فالجی

آخرین آهنگ امین فالجی

برچسب ها

توضیحات

تکه دل را از امین فالجی بشنوید

بالاخره انتظارها به سر آمد و شما می توانید صدای زیبا و جادویی خواننده مورد علاقه تان امین فالجی را بار دیگر با آهنگ تکه دل بشنوید. مطمئن باشید از این آهنگ آنقدر استقبال می شود که تبدیل به پای ثابت رادیو جوان خواهد شد. به طوری که آهنگ تکه دل بارها و بارها به خواست شنونده ها و طرفداران امین فالجی پخش خواهد شد. به شما این اطمینان را می دهم که متن پر احساس آهنگ تکه دل شما را وادار می کند تا حتی اگر طرفدار دابسمش نباشید وسوسه می شوید یک ویدیو کلیپ در حالی که آهنگ تکه دل را همخوانی می کنید از خود تهیه کنید و با دوستانتان به اشتراک می گذارید. متن آهنگ باعث می‌شود خجالت را کنار بگذارید و بخواهید شما هم در این فضای احساسی که آهنگ برایتان ایجاد کرده است سهمی داشته باشید. از هفته اولی که این آهنگ به بازار راه پیدا کرد استقبال از آن همگان از جمله خود امین فالجی را شگفت زده کرده است.شگفتی سازی این آهنگ برای کسانی که با کار قوی این خواننده، تکنیک جادویی در شعر، گوش نوازش بودن کارهای او آشنایی دارند، مسئله ای غریب به حساب نمی آید. آهنگ تکه دل به شکل معجزه گونه ای آغاز می شود، ابتدا تصور می کنید با یک فضای تاریک مواجه هستید اما به یکباره نور امید در طول گوش دادن به این آهنگ خود را نمایان می کند.

هوشمندانی که خواننده در انتقال احساسات به خرج داده با تکنیک و موسیقی فوق العاده، عاشقانه ای رویایی از آهنگ تکه دل ساخته است. باید به امین فالجی تبریک گفت که این آهنگ در همان هفته اول فروش بسیار زیادی داشته است. با توجه به این شاهکار از امین فالجی رقبا کار بسیار سختی برای تصاحب قلب مخاطبین موسیقی پاپ خواهند داشت. آهنگ تکه دل توانست رکورد خود امین فالجی را در چند سال اخیر در بازار فروش بشکند و این به خودی خود یک رکورد برای او محسوب می شود.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...
تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...