پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ امین علاسوند دای شیرین

دانلود آهنگ امین علاسوند دای شیرین

دانلود آهنگ امین علاسوند دای شیرین

به سایت گلسار موزیک خوش آمدید همراه ما باشید با دانلود آهنگ جدید بسیار زیبا و دلنشین با صدای خواننده خوب کشورمون امین علاسوند عزیز به نام “دای شیرین”

Download Music “Amin Alasvand” In The Name Of “Daye Shirin” In 320 And 128 Quality On GolsarMusic

دانلود آهنگ امین علاسوند دای شیرین

امین علاسوند دای شیرین

آهنگ دای شیرین امین علاسوند

دانلود آهنگ امین علاسوند دای شیرین

امین علاسوند دای شیرین

سایر آهنگ های امین علاسوند

آخرین آهنگ امین علاسوند

برچسب ها

توضیحات

با وجود انتشار آهنگ دای شیرین دیگر نمی توان جای هیچ گله ای از کمبود یک آهنگ درست و حسابی در دنیای موسیقی پاپ داشت. باید به امین علاسوند تبریک گفت، زیرا او توانست هر آنچه که از او انتظار می رفت را در آهنگ دای شیرین پیاده سازی کند! او نمونه بی بدیل یه خواننده کوشا است و آهنگ دای شیرین نیز نمونه یک اجرای فوق العاده از اوست. البته آهنگ های پاپ که در گذشته از این خواننده منتشر شده است می تواند گواه این موضوع باشد که امین علاسوند همیشه بی نظیر عمل کرده است. آهنگ دای شیرین نتیجه ممارست و تلاش بی وقفه ای بود که او در طی این سال ها داشته است. یکی از طرفداران امین علاسوند در پیج خود از دیگر طرفداران او نظرسنجی به عمل آورده است که به اتفاق، همه دای شیرین را برجسته ترین کار امین علاسوند معرفی کرده اند. دنیای موسیقی پاپ این روزها یک عاشقانه گرم و صمیمی را کم داشت اما با انتشار دای شیرین، مخاطبین آهنگ های پاپ به آنچه می خواستند رسیدند. دای شیرین تبدیل به یک آیکن تمام عیار شده است. کمتر کسی را می توان این روزها پیدا کرد که دای شیرین ورد زبانش نباشد. انتشار این آهنگ از امین علاسوند همه را به فرا رسیدن فصل جدیدی از موسیقی امیدوار کرده است.

آهنگ دای شیرین تم دوست داشتنی دارد، شما را درگیر خود میکند، همین ویژگی از امتیازات مهم کارهای امین علاسوند است. متن دای شیرین به گونه ایست که روی احساسات شما سایه می اندازد و گویی آن را به کنترل خود در میاورد. دای شیرین از معدود کارهای سال های اخیر است که رکورد فروش امین علاسوند را در مقایسه با دیگر آهنگ های او شکسته است. دای شیرین به شکل باورنکردنی در دنیای موسیقی پاپ خوش درخشیده است. با یک بار گوش دادن به آن، ناخودآگاه شما به یکی از طرفداران این آهنگ و خواننده محبوبش بدل میشوید. تمام طرفداران امین علاسوند از همان ابتدا، با گوش دادن به دای شیرین شیفته آن شده اند.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...