پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ امیر فضلی مبارکا دلبر

دانلود آهنگ امیر فضلی مبارکا دلبر

دانلود آهنگ امیر فضلی مبارکا دلبر

میتوانید در این لحظه در گلسار موزیک آهنگ امیر فضلی با عنوان “مبارکا دلبر” با دو کیفیت اصلی 320 و 128 همراه با پخش آنلاین دانلود نمایید.

Download New Music ♪ Amir Fazli – Mobaraka Delbar In The GolsarMusic

دانلود آهنگ امیر فضلی مبارکا دلبر

امیر فضلی مبارکا دلبر

خبر دپیته مازرون شهر به شهر مبارکا و دلبر

عطر بزومه دکتمه دردسر مبارکا و دلبر

آهنگ مبارکا دلبر امیر فضلی

می دل کهو تی دل بوظه روشن مبارکا و دلبر

اسا می وسه اشک تمساح نشن مبارکا و دلبر

دانلود آهنگ امیر فضلی مبارکا دلبر

امه میون قاضی خدا بووشه دل ناشتمه از من جدا بوشه

اسا که بوردنه خوامه دووشه  می دل زخم پره خدا بکوشه

کیجا میسه بسوته شنه شومه مبارکا و دلبر

تو شه دونی که من اسیر تومه مبارکا و دلبر

ته میل به من نووئه اینه دومه مبارکا و دلبر

خداحافظ اسا من درمه شومه مبارکا و دلبر

امیر فضلی مبارکا دلبر

سایر آهنگ های امیر فضلی

آخرین آهنگ امیر فضلی

برچسب ها

توضیحات

امیر فضلی و شروعی دوباره با مبارکا دلبر

طرفداران امیر فضلی معتقدند که کیفیت اتفاقی نیست و تلاش شبانه روزی و بی وقفه این خواننده جوان منجر به تولید اثر ماندگاری همچون آهنگ مبارکا دلبر شده است. آنها آهنگ مبارکا دلبر را دارای سطح بالایی از توانایی ارتباط با شنونده می دانند و معتقدند دیگر خواننده ها باید این آهنگ را الگوی کار خود قرار دهند. امیر فضلی با تیمی که در اختیار دارد آهنگ مبارکا دلبر را در بالاترین سطح به مخاطب ارائه داده است، آهنگی که بهترین آهنگ پاپ این سالهاست. آهنگ مبارکا دلبر همچون رویایی لطیف و دوست داشتنی است. با یک یا دو بار گوش دادن به آهنگ مبارکا دلبر از آن سیر نمی شوید. این ویژگی ارزنده باعث این شده است تا امیر فضلی با آهنگ مبارکا دلبر در میان خوانندگان بسیار مطرح، جا برای خود باز کند و از رقبا فاصله بگیرد. کم کاری امیر فضلی باعث نشده است تا کیفیت آهنگ او پایین بیاید، بلکه برعکس آهنگی که ارائه داده است بسیار سطح بالایی داشته و با کیفیت است. فندوم های امیر فضلی بسیار هیجان زده بودند تا آهنگ مبارکا دلبر را زودتر بشنود. فن پیج های امیر فضلی برای این که هر کدام زودتر آهنگ جدید او را در اینترنت به مخاطبین ارائه دهند با هم در رقابت تنگاتنگ بودند و این نیز جای تعجب ندارد. وقتی امیر فضلی کارش را در این سطح ارائه می دهد، باید هم منتظر همچین بازخورد هایی از طرف مخاطبین او باشیم.

آهنگ مبارکا دلبر تاریخ مصرف ندارد و هر زمانی دوست داشتنی است. امیر فضلی از آن دسته از خواننده ها نیست که در دایره شهرت یک آهنگ به دام بیفتد. کار او آفرینش همیشگی آثار دوست داشتنی است که هر کدام می‌توانند به نوبه خود امضای هنری او حساب بیایند. امیر فضلی خواننده دیروز، امروز و فرداست، همان که شنونده به آن احتیاج دارد و به خاطر او هر روز انتظار انتشار آهنگ های بی نظیرش را می کشد. مبارکا دلبر تقدیم به شما طرفداران عزیز!

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...