پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ امیر فاتح آغلارام

دانلود آهنگ امیر فاتح آغلارام

دانلود آهنگ امیر فاتح آغلارام

میتوانید در این لحظه در گلسار موزیک آهنگ جدید جذاب و زیبای از امیر فاتح با عنوان “آغلارام” با دو کیفیت اصلی 320 و 128 همراه با پخش آنلاین و متن ترانه دانلود نمایید.

Download New Music ♪ Amir Fateh – Aglaram In The GolsarMusic

دانلود آهنگ امیر فاتح آغلارام

امیر فاتح آغلارام

آهنگ آغلارام امیر فاتح

دانلود آهنگ امیر فاتح آغلارام

امیر فاتح آغلارام

سایر آهنگ های امیر فاتح

آخرین آهنگ امیر فاتح

برچسب ها

توضیحات

طرفداران، عاشقانه امیر فاتح را آغلارام کردند!

آهنگ آغلارام توسط امیر فاتح روانه بازار شد و شیشه غم طرفدارانش را شکست. حالا طرفدارانش روی ابرها پرواز می کنند. امیر فاتح توانست با این آهنگ عشقی ابدی و جاودان و زیبایی را که مستحق طرفداران خود میدید به آن‌ها هدیه دهد. این آهنگ آنقدر عمیق و خواستنی است که میتوان با پخش شدن موسیقی آن عطر عشق را حس کرد. عطری سرشار از لطافت و رویا. امیر فاتح در آهنگ آغلارام عشق را فریاد میزند. او عشق بی قید و شرط و بی انتهای خود را به معشوقش ابراز می‌کند و به او می گوید تو همان چیزی هستی که من می خواهم. این آهنگ هم دقیقا همان چیزی است که طرفداران میخواهند. شما می‌توانید عشق را در کلمه به کلمه این آهنگ زیبا حس کنید. وقتی آهنگ آغلارام شروع می شود دوست ندارید تا پایان می یابد. صدای گرم و لطیف امیر فاتح که سرشار از احساسات است، گویی دستان طرفداران را می‌گیرد و آنها را به عمق داستان عاشقانه ای می برد. آهنگی که از امیر فاتح می شنوید انگار هر بار تازه تر از قبل است و برای شما تکراری نمی شود. گویی کلمات در این آهنگ با شما مهربانند. این اثر مدیون صدای فوق العاده امیر فاتح است. زمانی که آهنگ تمام شد این حس به شما دست می دهد که گویی تکه ای از قلب خود را با آهنگ جا گذاشته اید و دوست دارید بارها آن را گوش دهید. این آهنگ آنقدر ملودرام است که گویید تسکینی برای تنهایی شنونده است. ثانیه به ثانیه آن دوست داشتنی است طرفداران امیر فاتح حال با این آهنگ او را بیشتر از قبل و تا حد پرستیدن دوست میدارند. این آهنگ از امیر فاتح حس عجیبی به محیطی که در آن پخش می‌شود می بخشد. گذشتن روزها با شنیدن آهنگ آغلارام خوشایند و آرام خواهد بود. آهنگ آغلارام به عبارتی فریاد عشق است از گلوی امیر فاتح شنیده می شود و طرفداران او حس میکنند چه خوشبختند که این آهنگ را می شود.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...