پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ امید دلنواز لیلیا

دانلود آهنگ امید دلنواز لیلیا

دانلود آهنگ امید دلنواز لیلیا

میتوانید در این لحظه در گلسار موزیک آهنگ جدید جذاب و زیبای از امید دلنواز با عنوان “لیلیا” با دو کیفیت اصلی 320 و 128 همراه با پخش آنلاین دانلود نمایید.

Download New Music ♪ Omid Delnavaz – Leiliya In The GolsarMusic

دانلود آهنگ امید دلنواز لیلیا

امید دلنواز لیلیا

آهنگ لیلیا امید دلنواز

دانلود آهنگ امید دلنواز لیلیا

امید دلنواز لیلیا

سایر آهنگ های امید دلنواز

آخرین آهنگ امید دلنواز

برچسب ها

توضیحات

بازگشت امید دلنواز با آهنگ لیلیا

فضای زیبای آهنگ لیلیا قلب تمام طرفداران امید دلنواز را تصرف کرده است بسیاری از مردم آهنگ لیلیا را این روزها به خوبی می شناسند. این آهنگ توسط امید دلنواز و گروهی که سال هاست با او کار می‌کنند ضبط شده است. آهنگ لیلیا برای اولین بار دو هفته پیش روانه بازار شد. آهنگ لیلیا از امید دلنواز باعث شده است که امروزه کمتر کسی او را نشناسد، ولی به دلیل آنکه این آهنگ به شدت مورد استقبال مردم قرار گرفته است مطمئن باشید به اثری تبدیل می شود که امید دلنواز را معروف تر از قبل میکند. درون آهنگ حس غم عاشقانه ای همانند بسیاری دیگر از آثار او نهفته است با این حال این زیباترین آهنگی است که شاید با این تم شنیده باشید. موفقیت آهنگ لیلیا بسیار باورنکردنی است. طرفداران امید دلنواز از او قدردانی می‌کنند که این آهنگ را روانه بازار کرده است. آهنگ لیلیا تاثیر عمیقی روی ذائقه طرفداران موسیقی پاپ گذاشته است، به طوری که همه آهنگ لیلیا را شگفت انگیز توصیف می کند. آهنگ لیلیا در آینده به یکی از آن آهنگ‌های کلاسیکی تبدیل میشود که یادآور زمان اوج این خواننده بوده است. تم آهنگ لیلیا به گونه ای است که طرفداران او همواره این روزها از خود می پرسند که امید دلنواز تحت تاثیر چه جوی این شعر را اجرا کرده است.

آهنگ لیلیا بازتاب یک عاشقانه لطیف و دوست داشتنی با موسیقی آرام و گیراست. تم غم انگیز این آهنگ اگرچه اینطور القا می کند که عاشق از معشوق جدا شده است اما برای او به گونه ای آرزوی عشق و شادی می کند. موسیقی آهنگ لیلیا به کمک امید دلنواز آمده است تا بتواند این حس را بیشتر و بهتر به شنونده منتقل کند. به نظر می رسد آهنگ لیلیا تا مدتها رقیبی که بتواند حتی به گرد پایش برسد را نیز به خود نخواهد دید.

 

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...