پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ اشکان فتحی رسوا

دانلود آهنگ اشکان فتحی رسوا

دانلود آهنگ اشکان فتحی رسوا

همینک در گلسار موزیک دانلود آهنگ جدید عاشقانه و احساسی با صدای اشکان فتحی عزیز با نام رسوا با بهترین کیفیت Mp3

Download Music “Ashkan Fathi” In The Name Of “Rosva” In 320 And 128 Quality On GolsarMusic

دانلود آهنگ اشکان فتحی رسوا

اشکان فتحی رسوا

آهنگ رسوا اشکان فتحی

دانلود آهنگ اشکان فتحی رسوا

اشکان فتحی رسوا

سایر آهنگ های اشکان فتحی

آخرین آهنگ اشکان فتحی

برچسب ها

توضیحات

با وجود انتشار آهنگ رسوا دیگر نمی توان جای هیچ گله ای از کمبود یک آهنگ درست و حسابی در دنیای موسیقی پاپ داشت. باید به اشکان فتحی تبریک گفت، زیرا او توانست هر آنچه که از او انتظار می رفت را در آهنگ رسوا پیاده سازی کند! او نمونه بی بدیل یه خواننده کوشا است و آهنگ رسوا نیز نمونه یک اجرای فوق العاده از اوست. البته آهنگ های پاپ که در گذشته از این خواننده منتشر شده است می تواند گواه این موضوع باشد که اشکان فتحی همیشه بی نظیر عمل کرده است. آهنگ رسوا نتیجه ممارست و تلاش بی وقفه ای بود که او در طی این سال ها داشته است. یکی از طرفداران اشکان فتحی در پیج خود از دیگر طرفداران او نظرسنجی به عمل آورده است که به اتفاق، همه رسوا را برجسته ترین کار اشکان فتحی معرفی کرده اند. دنیای موسیقی پاپ این روزها یک عاشقانه گرم و صمیمی را کم داشت اما با انتشار رسوا، مخاطبین آهنگ های پاپ به آنچه می خواستند رسیدند. رسوا تبدیل به یک آیکن تمام عیار شده است. کمتر کسی را می توان این روزها پیدا کرد که رسوا ورد زبانش نباشد. انتشار این آهنگ از اشکان فتحی همه را به فرا رسیدن فصل جدیدی از موسیقی امیدوار کرده است.

آهنگ رسوا تم دوست داشتنی دارد، شما را درگیر خود میکند، همین ویژگی از امتیازات مهم کارهای اشکان فتحی است. متن رسوا به گونه ایست که روی احساسات شما سایه می اندازد و گویی آن را به کنترل خود در میاورد. رسوا از معدود کارهای سال های اخیر است که رکورد فروش اشکان فتحی را در مقایسه با دیگر آهنگ های او شکسته است. رسوا به شکل باورنکردنی در دنیای موسیقی پاپ خوش درخشیده است. با یک بار گوش دادن به آن، ناخودآگاه شما به یکی از طرفداران این آهنگ و خواننده محبوبش بدل میشوید. تمام طرفداران اشکان فتحی از همان ابتدا، با گوش دادن به رسوا شیفته آن شده اند.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...