پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ اسماعیل پیرامون نونم چمه

دانلود آهنگ اسماعیل پیرامون نونم چمه

دانلود آهنگ اسماعیل پیرامون نونم چمه

بدون محدودیت دانلود کنید و لذت ببرید از آهنگ جدید و بسیار زیبا و متفاوت نونم چمه از اسماعیل پیرامون عزیز با برترین کیفیت ( 128 و 320 )

Download New Music ♪ Esmaeil Piramoon – Nounom Chemeh In The GolsarMusic

دانلود آهنگ اسماعیل پیرامون نونم چمه

اسماعیل پیرامون نونم چمه

آهنگ نونم چمه اسماعیل پیرامون

دانلود آهنگ اسماعیل پیرامون نونم چمه

اسماعیل پیرامون نونم چمه

سایر آهنگ های اسماعیل پیرامون

آخرین آهنگ اسماعیل پیرامون

برچسب ها

توضیحات

طرفداران، عاشقانه اسماعیل پیرامون را نونم چمه کردند!

آهنگ نونم چمه توسط اسماعیل پیرامون روانه بازار شد و شیشه غم طرفدارانش را شکست. حالا طرفدارانش روی ابرها پرواز می کنند. اسماعیل پیرامون توانست با این آهنگ عشقی ابدی و جاودان و زیبایی را که مستحق طرفداران خود میدید به آن‌ها هدیه دهد. این آهنگ آنقدر عمیق و خواستنی است که میتوان با پخش شدن موسیقی آن عطر عشق را حس کرد. عطری سرشار از لطافت و رویا. اسماعیل پیرامون در آهنگ نونم چمه عشق را فریاد میزند. او عشق بی قید و شرط و بی انتهای خود را به معشوقش ابراز می‌کند و به او می گوید تو همان چیزی هستی که من می خواهم. این آهنگ هم دقیقا همان چیزی است که طرفداران میخواهند. شما می‌توانید عشق را در کلمه به کلمه این آهنگ زیبا حس کنید. وقتی آهنگ نونم چمه شروع می شود دوست ندارید تا پایان می یابد. صدای گرم و لطیف اسماعیل پیرامون که سرشار از احساسات است، گویی دستان طرفداران را می‌گیرد و آنها را به عمق داستان عاشقانه ای می برد. آهنگی که از اسماعیل پیرامون می شنوید انگار هر بار تازه تر از قبل است و برای شما تکراری نمی شود. گویی کلمات در این آهنگ با شما مهربانند. این اثر مدیون صدای فوق العاده اسماعیل پیرامون است. زمانی که آهنگ تمام شد این حس به شما دست می دهد که گویی تکه ای از قلب خود را با آهنگ جا گذاشته اید و دوست دارید بارها آن را گوش دهید. این آهنگ آنقدر ملودرام است که گویید تسکینی برای تنهایی شنونده است. ثانیه به ثانیه آن دوست داشتنی است طرفداران اسماعیل پیرامون حال با این آهنگ او را بیشتر از قبل و تا حد پرستیدن دوست میدارند. این آهنگ از اسماعیل پیرامون حس عجیبی به محیطی که در آن پخش می‌شود می بخشد. گذشتن روزها با شنیدن آهنگ نونم چمه خوشایند و آرام خواهد بود. آهنگ نونم چمه به عبارتی فریاد عشق است از گلوی اسماعیل پیرامون شنیده می شود و طرفداران او حس میکنند چه خوشبختند که این آهنگ را می شود.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...