پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ احمد نیکزاد بادیگارد

دانلود آهنگ احمد نیکزاد بادیگارد

دانلود آهنگ احمد نیکزاد بادیگارد

بدون محدودیت دانلود کنید و لذت ببرید از آهنگ جدید و بسیار زیبا و متفاوت بادیگارد از احمد نیکزاد عزیز با برترین کیفیت ( 320 )

Download Music “Ahmad Nikzad” In The Name Of “Badigard” In 320 And 128 Quality On GolsarMusic

دانلود آهنگ احمد نیکزاد بادیگارد

احمد نیکزاد بادیگارد

تنگ جمه می تن ومه بادیگارد خله ریکا هسمو کله دره باد

بلارین از زندون بووئم آزاد تمام دشمنان گمه کیه لات

آهنگ بادیگارد احمد نیکزاد

چرخ هادم چرخی دا من شی خط شکن دا

حبیب بیلفن دا بچه چمستان دا

دانلود آهنگ احمد نیکزاد بادیگارد

روشن اخوان دا خار وچه ومو یاغی بومه

از دست دوروبر عاصی بومه

منی دشمن دل دمه دره ترس

زمه تره آخر بازم کشمه حبس

چرخ هادم چرخی دا اسطوره لاتی دا

سعید ایاری دا چرخ هادم چرخی دا صائب حمزوی دا

احمد نیکزاد بادیگارد

سایر آهنگ های احمد نیکزاد

آخرین آهنگ احمد نیکزاد

برچسب ها

توضیحات

بادیگارد از احمد نیکزاد، روی تمامی وب سایت ها موسیقی منتشر شد

آهنگ بادیگارد این خواستنی ترین آهنگ احمد نیکزاد توانسته است دل همه را برباید، چه دل طرفدارانی که پای ثابت آهنگ های او هستند و چه کسانی که به صورت گذرا حتی به سراغ سبک پاپ موسیقی می روند. آهنگ بادیگارد بی شک پر مغز ترین و پخته ترین کار احمد نیکزاد است. متن آهنگ با ظرافت سروده شده است، از تکنیک های اجرای آن با زیرکی هر چه تمام تر استفاده شده است تا اوج انتقال احساسات عاشقانه به خوبی صورت بگیرد. آهنگ سازی آن نیز با توجه هر چه بیشتر به موارد حیاتی برای ارائه یک کار قوی صورت پذیرفته است. با این روال، استقبال بی نظیر از آهنگ بادیگارد، جای تعجب ندارد و امری طبیعی به نظر می رسد. بادیگارد را می توان عاشقانه ای تاریک نامید. به شما اطمینان میدهم که حتی با در نظر گرفتن این موضوع، هرگز از آن دلزده نمیشوید، بلکه به نوعی حس درونی شما تحریک می شود که بارها و بارها به آن گوش دهید. بادیگارد از احمد نیکزاد با هوشمندی تمام مثل نقل کردن یک داستان کوتاه عاشقانه در چند دقیقه ظاهر شده است. پیش آمده که با گوش دادن به یک آهنگ به این نتیجه رسیده باشید که تنها به درد یک یا دو بار صرف وقت می خورد، اما آهنگ بادیگارد اینگونه نیست.

همین موضوع توانایی احمد نیکزاد را به رخ میکشد. بازخورد های مثبت نسبت به بادیگارد محصول همین دقت نظر احمد نیکزاد است که این روزها متاسفانه کم تر شاهد آن در میان دیگر هنرمندان هستیم. احمد نیکزاد توانایی خود را با آهنگ بادیگارد به رخ دیگر رقبا کشانده است. او ثابت کرده است که رقابت با او کار سختی است. بادیگارد جز آثار فاخر موسیقی پاپ است که باید احمد نیکزاد را برای ساخت آن ستود. به واقع بهترین اثری است که از او ارائه شده و همه منتقدان و طرفداران او معترف این واقعیت هستند.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...