پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ احمد نیکزاد آشوب

دانلود آهنگ احمد نیکزاد آشوب

دانلود آهنگ احمد نیکزاد آشوب

میتوانید در این لحظه در گلسار موزیک آهنگ جدید جذاب و زیبای از احمد نیکزاد با عنوان “آشوب” با دو کیفیت اصلی 320 و 128 همراه با پخش آنلاین و متن ترانه دانلود نمایید.

Download Music “Ahmad Nikzad” In The Name Of “Ashob” In 320 And 128 Quality On GolsarMusic

دانلود آهنگ احمد نیکزاد آشوب
احمد نیکزاد آشوب

متن آهنگ آشوب احمد نیکزاد

دانلود آهنگ احمد نیکزاد آشوب

احمد نیکزاد آشوب

سایر آهنگ های احمد نیکزاد

آخرین آهنگ احمد نیکزاد

برچسب ها

توضیحات

آشوب از احمد نیکزاد، آهنگ محبوب این روزها

این روزها اگر به رادیو گوش داده باشید انتخاب بیشتر مخاطبینی که تماس می گیرند آهنگ آشوب از احمد نیکزاد است. آهنگ آشوب که شروع بسیار طوفانی و فوق‌العاده‌ای داشته است از تعداد دانلود ها از وبسایت احمد نیکزاد گرفته، تا فروش آن در مراکز عرضه موسیقی در سراسر کشور در نوع خود رکوردشکنی کرده است. گروه های ارزیابی و نقد آهنگ ها و همچنین برنامه های این چنینی در رادیو آهنگ آشوب را شاهکار سال جدید معرفی کردند. ‌بسیاری پیش بینی می‌کنند تا آهنگ آشوب باعث محبوبیت دوچندان این خواننده جوان یعنی احمد نیکزاد بشود. آهنگ آشوب در گروه بهترین و پرمخاطب ترین آهنگ های ارائه شده از این خواننده در سبک پاپ قرار می گیرد. حساسیت فوق العاده احمد نیکزاد در ارتباط با طرفداران نیز باعث شده است تا افراد بیشتری با او آشنا شده و همین باعث وایرال شدن آهنگ آشوب شده است. البته نباید نقش کیفیت خوب آهنگ آشوب را در این میان نادیده گرفت، زیرا ارائه آهنگ در این سطح باور نکردنی توسط احمد نیکزاد باعث محبوبیت فوق العاده او در میان طرفداران شده است. احمد نیکزاد آهنگ آشوب تقدیم را به طرفداران پروپاقرص خود که شبانه روز پیگیر زمان انتشار آن بوده‌اند کرده است.

آهنگ آشوب باعث شده تا روز به روز به تعداد طرفداران احمد نیکزاد افزوده شود، مسئله ای که نمی توان به سادگی از کنار آن رد شد. کارشناسان برجسته موسیقی پاپ علت این محبوبیت را در کنار فندم ها طرفداران فوق العاده، کیفیت عالی احمد نیکزاد اجرای می دانند. این تجربه بی نظیر و حرفه ای برای احمد نیکزاد تبدیل به جاده ای رو به موفقیت های بیشتر برای او شده است. البته ناگفته نماند که آشوب از احمد نیکزاد یک شبه ارائه نشده بلکه پشت آن ساعت ها کار و زحمت نهفته است. با این منوال موفقیت احمد نیکزاد با در نظر گرفتن تمام این ارزش گذاری ها دور از انتظار هم نبود!

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...