پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ آیدین توسلی سمفونی

دانلود آهنگ آیدین توسلی سمفونی

دانلود آهنگ آیدین توسلی سمفونی

دانلود آهنگ دلنشین خواننده معروف آیدین توسلی  سمفونی با کیفیت Mp3 320 ° 128 در رسانه گلسار موزیک

Download New Music ♪ Aidin Tavassoli – Samfoni In The GolsarMusic

دانلود آهنگ آیدین توسلی سمفونی

آیدین توسلی سمفونی

آهنگ سمفونی آیدین توسلی

دانلود آهنگ آیدین توسلی سمفونی

آیدین توسلی سمفونی

سایر آهنگ های آیدین توسلی

آخرین آهنگ آیدین توسلی

برچسب ها

توضیحات

بازگشت آیدین توسلی با آهنگ سمفونی

فضای زیبای آهنگ سمفونی قلب تمام طرفداران آیدین توسلی را تصرف کرده است بسیاری از مردم آهنگ سمفونی را این روزها به خوبی می شناسند. این آهنگ توسط آیدین توسلی و گروهی که سال هاست با او کار می‌کنند ضبط شده است. آهنگ سمفونی برای اولین بار دو هفته پیش روانه بازار شد. آهنگ سمفونی از آیدین توسلی باعث شده است که امروزه کمتر کسی او را نشناسد، ولی به دلیل آنکه این آهنگ به شدت مورد استقبال مردم قرار گرفته است مطمئن باشید به اثری تبدیل می شود که آیدین توسلی را معروف تر از قبل میکند. درون آهنگ حس غم عاشقانه ای همانند بسیاری دیگر از آثار او نهفته است با این حال این زیباترین آهنگی است که شاید با این تم شنیده باشید. موفقیت آهنگ سمفونی بسیار باورنکردنی است. طرفداران آیدین توسلی از او قدردانی می‌کنند که این آهنگ را روانه بازار کرده است. آهنگ سمفونی تاثیر عمیقی روی ذائقه طرفداران موسیقی پاپ گذاشته است، به طوری که همه آهنگ سمفونی را شگفت انگیز توصیف می کند. آهنگ سمفونی در آینده به یکی از آن آهنگ‌های کلاسیکی تبدیل میشود که یادآور زمان اوج این خواننده بوده است. تم آهنگ سمفونی به گونه ای است که طرفداران او همواره این روزها از خود می پرسند که آیدین توسلی تحت تاثیر چه جوی این شعر را اجرا کرده است.

آهنگ سمفونی بازتاب یک عاشقانه لطیف و دوست داشتنی با موسیقی آرام و گیراست. تم غم انگیز این آهنگ اگرچه اینطور القا می کند که عاشق از معشوق جدا شده است اما برای او به گونه ای آرزوی عشق و شادی می کند. موسیقی آهنگ سمفونی به کمک آیدین توسلی آمده است تا بتواند این حس را بیشتر و بهتر به شنونده منتقل کند. به نظر می رسد آهنگ سمفونی تا مدتها رقیبی که بتواند حتی به گرد پایش برسد را نیز به خود نخواهد دید.

 

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...