پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ افغانی کبوتر باز سر دیوارم آمد

دانلود آهنگ افغانی کبوتر باز سر دیوارم آمد

دانلود آهنگ افغانی کبوتر باز سر دیوارم آمد

به سایت گلسار موزیک خوش آمدید همراه ما باشید با دانلود آهنگ افغانی کبوتر باز سر دیوارم آمد با بهترین کیفیت

Kabotar Baz Sare Divaram Amad – » New Download Music » With In 320 Quality Free Links In GolsarMusic

دانلود آهنگ افغانی کبوتر باز سر دیوارم آمد

آهنگ افغانی کبوتر باز سر دیوارم آمد

 آهنگ افغانی کبوتر باز سر دیوارم آمد امیر احمدی

دانلود آهنگ افغانی کبوتر باز سر دیوارم آمد

آهنگ افغانی کبوتر باز سر دیوارم آمد

پخش آنلاین همین آهنگ
دانلود آهنگ با کیفیت 320

آهنگ های پیشنهادی

آخرین آهنگ سعید داوودی

توضیحات

تجربه ای رویایی با آهنگ افغانی کبوتر باز سر دیوارم آمد از امیر احمدی

آهنگ افغانی کبوتر باز سر دیوارم آمد، آهنگی است که توسط امیر احمدی ضبط شده است. آهنگ افغانی کبوتر باز سر دیوارم آمد یک آهنگ رقص آور است که دارای سیستم ریتمیک است و عمدتاً در موسیقی هیپ هاپ استفاده می شود. بسیاری از روزنامه نگاران عرصه موسیقی آن را تحسین کردند. آهنگ افغانی کبوتر باز سر دیوارم آمد تمجید بسیار زیادی را در میان هواداران دریافت کرده است. این تک آهنگ در میان بهترین ها بوده و آهنگ شماره یک در نمودار آهنگ های شاد کشور شده است. آهنگ افغانی کبوتر باز سر دیوارم آمد یک آهنگ پاپ است که حدود 5 دقیقه طول می کشد. آهنگ همزمان نمونه‌های مختلفی از ریتم‌های لایه‌ای، شامل ریتم‌های هیپ هاپ و ضرب آهنگ باس سنگین را شامل میشود. منتقدان نوع احساسی که آهنگ افغانی کبوتر باز سر دیوارم آمد به مخاطب منتقل می کند را شبیه به تک آهنگ های دیگر امیر احمدی توصیف نکرده اند. همین موضوع بر خاص بودن این آهنگ صحه می گذارد. بسیاری از منتقدان ترکیب و ساختار آن را قابل مقایسه با کارهای دیگر خواننده های پاپ که اخیرا منتشر شده اند، نمی دانند. آنها آهنگ افغانی کبوتر باز سر دیوارم آمد را به عنوان "قطعه ای شگفت انگیز " توصیف کرده اند که با ضرب آهنگی قدرتمند اجرا شده است. البته برخی دیگر نیز آهنگ افغانی کبوتر باز سر دیوارم آمد از امیر احمدی را " کمی غمگین و اشک آلود" توصیف کرده اند.

شک نکنید که این عاشقانه بی بدیل شبیه هیچ کدام از کارهایی که دیگر خواننده ها اخیراً ارائه کرده اند نیست. می توانید حس نو عاشقانه را از آن دریافت کنید. امیر احمدی این بار هم آمده است تا با آهنگ افغانی کبوتر باز سر دیوارم آمد به شما عشق را هدیه دهد. مطمئنم حسی در آهنگ خواهید یافت که در آهنگ های دیگر این روزها کمتر می توان پیدا کرد. زیبایی درون آهنگ افغانی کبوتر باز سر دیوارم آمد موج میزند. این آهنگ محصول تلاش یک ساله امیر احمدی بوده است. آهنگ افغانی کبوتر باز سر دیوارم آمد این روزها همه نگاه ها را به خود خیره کرده است و نظر ها را به سمت خود جلب است.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...