پخش آهنگ شما

گلسارموزیک دانلود آهنگ آرمین برمایه کالدیور

دانلود آهنگ آرمین برمایه کالدیور

دانلود آهنگ آرمین برمایه کالدیور

همراهیان ما باشید / دانلود آهنگ جدید بسیار زیبا با صدای هنرمند آرمین برمایه به نام کالدیور ♪♪ با متن دو کیفیت 128 و 320 Mp3 و پخش آنلاین در گلسار موزیک

Download New Music ♪ Armin Barmaye – Calldayver In The GolsarMusic

دانلود آهنگ آرمین برمایه کالدیور

آرمین برمایه کالدیور

تا رسیدم تموم شد زندگیم حروم شد

میای خودت میبینی که نصف عمرت حروم شد

متن آهنگ کالدیور آرمین برمایه

میپیچه باز زندگیم فقط فکر اوس کریم

صبح تا شبش فکر توعه دوست دارم نازنین

خود زانی نیرم مه باک گشت کشم خومیش و بانی

دانلود آهنگ آرمین برمایه کالدیور

ای سلول چنی دلگیره یاد تو خیدمه گیره

شو تا صو مغزم درگیره چنی کالیدور دلگیر و سخته

بو ملاقاتم هر روز هفته تکو تنیا بیمه نیرم مه غم چنی وتن نکه کردم مه هم باز

آرمین برمایه کالدیور

سایر آهنگ های آرمین برمایه

آخرین آهنگ آرمین برمایه

برچسب ها

توضیحات

آرمین برمایه با انتشار کالدیور تبدیل به یک پدیده شده است. یکی از برجسته ترین کارهای چند سال اخیر بعد از مدت ها تاخیر از خواننده محبوب این روزها، آرمین برمایه ارائه شده است. عاشقانه آرمین برمایه توانسته است تمام چشم ها را با کالدیور به خود خیره کند و توانایی او را به رخ بکشد. او هر آنچه که باید برای یک عاشقانه با کیفیت در نظر گرفت را با کالدیور به همگان عرضه داشته است. آهنگ کالدیور تمام قلب ها را تسخیر کرده است، آرمین برمایه خود نیز به این موضوع در عین فروتنی معتقد است. به نظر می رسد موسیقی پاپ با داشتن چند خواننده مصمم همچون آرمین برمایه، علی رغم رکود چند سال اخیر بتواند از نظر محبوبیت و فروش تکانی به خود بدهد، هرچند با در نظر گرفتن خالی بودن عرصه، تنها آرمین برمایه و آهنگ کالدیور هستند که می تازند و مخاطبان بسیاری را به خود جذب می کنند. بدون شک آرمین برمایه یکی از محبوب ترین خوانندگان چند سال اخیر است و کالدیور نیز از بهترین آثار او و موسیقی پاپ در این برهه زمانی به شمار میرود. اما برای بسیاری از افراد و حتی طرفداران دو آتشه او سوال شده است، که چرا او در چنین جایگاهی قرار گرفته است؟

راستش از نظر کارشناسان موسیقی پاپ این را باید در زیرکی و تکنیک هنری بالای آرمین برمایه جستجو کرد. توانایی آرمین برمایه، طی سال های فعالیت هنری او قدم به قدم افزایش یافت و با کالدیور به بالاترین میزان خود رسید. دقت و حساسیت او در انتخاب همکارانی کارکشته که همانند او برای ارائه کارهای هنری نکته سنج و حساس بودند، خیلی وقت ها از سقوط او همچون دیگر رقبا جلوگیری به عمل آورده است. البته استعداد ذاتی آرمین برمایه نیز در این میان نقش پر رنگی ایفا کرده است تا بتوان تجلی حس هنری او را در قطعه ای همچون آهنگ کالدیور دید.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...
تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...