پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ آرمین برمایه تقاص

دانلود آهنگ آرمین برمایه تقاص

دانلود آهنگ آرمین برمایه تقاص

با کیفیت اصلی و لینک مستقیم پرسرعت دانلود کنید آهنگ جدید فوق العاده زیبا به نام تقاص با صدای آرمین برمایه را از وبسایت ( گلسار موزیک )

Download New Music ♪ Armin Barmaye – Taghas In The GolsarMusic

دانلود آهنگ آرمین برمایه تقاص

آرمین برمایه تقاص

صدبار مردم اراد دلم نایدسه ژیر پات خدام وه ای مال درات

دلم شکیا ناتیده لام وه بغض ته گلوم تقاص وه ای خدا توام

آهنگ تقاص آرمین برمایه

ترکم کردین چیدن وه لام مه که جز تو کسی نیتوام

دانلود آهنگ آرمین برمایه تقاص

آرزومه بایدن وه لام دست وه دامان خدام

دنیا گرده پر درد شویل سرده یادت مرگه

توام بیونیدمو بیوشی آیم عاشق چه بدبخته

آرمین برمایه تقاص

سایر آهنگ های آرمین برمایه

آخرین آهنگ آرمین برمایه

برچسب ها

توضیحات

تقاص و تسخیر نگاه ها

آهنگ تقاص ترانه ای از آرمین برمایه خواننده خوب کشورمان است. این تک آهنگ اخیرا منتشر شده است. او این آهنگ را با همکاری تهیه کنندگان کارهای قبلی خود نوشته است. گفته میشود آرمین برمایه قبل از تولید، با تیم خود تماس گرفته و از آنها خواسته است که موسیقی این آهنگ، زنده و با سرعت بالا باشد. آهنگ تقاص اولین آهنگی بود که برای ساخت آن زمان بیشتری صرف شد، البته نتیجه کار عالی و باور نکردنی بود. آرمین برمایه با حساسیت زیادی آواز خود را با پشتوانه باس و سینت سایزر قوی، ضبط کرد. این آهنگ، یک آهنگ ملودی-پاپ غمگین است که دارای ترکیب الکترونیکی است. اشعار آن نشان میدهند که خواننده خواستار توجه بیشتر از معشوق خود است. نظر منتقدان نسبت به آهنگ تقاص مثبت بوده است. تعدادی از منتقدان آهنگسازی آن و تصمیم آرمین برمایه برای دور شدن از موضوعات تاریک آهنگ های قبلی خود را تحسین کردند. این آهنگ دو هفته پس از اینکه منتشر شد، در رتبه اول محبوبیت قرار گرفت. این اولین بار در تاریخ کارهای آرمین برمایه بود که آهنگ او برای دو هفته رکورد دانلود و فروش را شکست. این آهنگ با بیش از هزاران نسخه فروش در این جایگاه قرار گرفت.او نسخه کوتاه شده آهنگ تقاص را در چندین شهر روی سکو به صورت زنده اجرا کرده است. آرمین برمایه خود موزیک ویدیوی این آهنگ را کارگردانی کرد که در آن، در یک منظره طبیعی باز تنها است. منتقدان تم روشن و رنگارنگ آهنگ تقاص را تحسین می‌کنند. این آهنگ به طور کلی با واکنش مثبت منتقدان موسیقی مواجه شده است. منتقدان این آهنگ را یک بازگشت با شکوه برای او بعد از قریب به دو سال نامیدند. منتقدان عرصه موسیقی، در تجزیه و تحلیل این آهنگ، این سوال را مطرح کردند که چرا این آهنگ علی ‌رغم لحن غمگین و اندکی سیاه خود «تأثیر مثبت» بر شنونده می‌گذارد.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...