پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ یوسف جمالی هوس بازی

دانلود آهنگ یوسف جمالی هوس بازی

دانلود آهنگ یوسف جمالی هوس بازی

با کیفیت اصلی و لینک مستقیم پرسرعت دانلود کنید آهنگ جدید فوق العاده زیبا به نام هوس بازی با صدای یوسف جمالی را از وبسایت ( گلسار موزیک )

Download New Music ♪ Yousef Jamali – Havas Bazi In The GolsarMusic

دانلود آهنگ یوسف جمالی هوس بازی

یوسف جمالی هوس بازی

تو عاشقم کردیدنو

خودیش ومه سرد بیدنو

آهنگ هوس بازی یوسف جمالی

دانلود آهنگ یوسف جمالی هوس بازی

عشقم اراد هوس بازی بید

چیدو ترکم کردیدنو

یوسف جمالی هوس بازی

سایر آهنگ های یوسف جمالی

آخرین آهنگ یوسف جمالی

برچسب ها

توضیحات

بازگشت یوسف جمالی با آهنگ هوس بازی

فضای زیبای آهنگ هوس بازی قلب تمام طرفداران یوسف جمالی را تصرف کرده است بسیاری از مردم آهنگ هوس بازی را این روزها به خوبی می شناسند. این آهنگ توسط یوسف جمالی و گروهی که سال هاست با او کار می‌کنند ضبط شده است. آهنگ هوس بازی برای اولین بار دو هفته پیش روانه بازار شد. آهنگ هوس بازی از یوسف جمالی باعث شده است که امروزه کمتر کسی او را نشناسد، ولی به دلیل آنکه این آهنگ به شدت مورد استقبال مردم قرار گرفته است مطمئن باشید به اثری تبدیل می شود که یوسف جمالی را معروف تر از قبل میکند. درون آهنگ حس غم عاشقانه ای همانند بسیاری دیگر از آثار او نهفته است با این حال این زیباترین آهنگی است که شاید با این تم شنیده باشید. موفقیت آهنگ هوس بازی بسیار باورنکردنی است. طرفداران یوسف جمالی از او قدردانی می‌کنند که این آهنگ را روانه بازار کرده است. آهنگ هوس بازی تاثیر عمیقی روی ذائقه طرفداران موسیقی پاپ گذاشته است، به طوری که همه آهنگ هوس بازی را شگفت انگیز توصیف می کند. آهنگ هوس بازی در آینده به یکی از آن آهنگ‌های کلاسیکی تبدیل میشود که یادآور زمان اوج این خواننده بوده است. تم آهنگ هوس بازی به گونه ای است که طرفداران او همواره این روزها از خود می پرسند که یوسف جمالی تحت تاثیر چه جوی این شعر را اجرا کرده است.

آهنگ هوس بازی بازتاب یک عاشقانه لطیف و دوست داشتنی با موسیقی آرام و گیراست. تم غم انگیز این آهنگ اگرچه اینطور القا می کند که عاشق از معشوق جدا شده است اما برای او به گونه ای آرزوی عشق و شادی می کند. موسیقی آهنگ هوس بازی به کمک یوسف جمالی آمده است تا بتواند این حس را بیشتر و بهتر به شنونده منتقل کند. به نظر می رسد آهنگ هوس بازی تا مدتها رقیبی که بتواند حتی به گرد پایش برسد را نیز به خود نخواهد دید.

 

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...