پخش آهنگ شما

گلسارموزیک دانلود آهنگ گرشا رضایی بمیرم برات مادرم سرزمینم

دانلود آهنگ گرشا رضایی بمیرم برات مادرم سرزمینم

دانلود آهنگ گرشا رضایی بمیرم برات مادرم سرزمینم

همراهان همیشگی ما باشید با دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبای گرشا رضایی به نام “بمیرم برات مادرم سرزمینم” بصورت لینک مستقیم و با 2 کیفیت عالی و خوب در رسانه معتبر گلسار موزیک

Download Garsha Rezaei New Music ♪ Bemiram Barat Madaram Sarzaminam In 320 And 128 Quality With Lyrics On GolsarMusic

دانلود آهنگ گرشا رضایی بمیرم برات مادرم سرزمینم

گرشا رضایی بمیرم برات مادرم سرزمینم

بمیرم برات خونه ی بی قراری بمیرم که این روزا آروم نداری

بمیرم برات مادرم سرزمینم چقدر این شبا گریه هاتو ببینم

آهنگ بمیرم برات مادرم سرزمینم گرشا رضایی

ببین کی یه دنیا از آهت بسوزه یه مادر به در کارشه چشم بدوزه

دانلود آهنگ گرشا رضایی بمیرم برات مادرم سرزمینم

کدوم مادر که بخوادش یه روزی لباس عزا واسه بچش بدوزه

لا لا لا لا لالایی کن گل قشنگم لالایی کن آتیش گرفته دل تنگم

گرشا رضایی بمیرم برات مادرم سرزمینم

فقط در 13 سال بازنشسته شو

سایر آهنگ های گرشا رضایی

آخرین آهنگ گرشا رضایی

برچسب ها

توضیحات

تجربه ای رویایی با آهنگ بمیرم برات مادرم سرزمینم از گرشا رضایی

آهنگ بمیرم برات مادرم سرزمینم، آهنگی است که توسط گرشا رضایی ضبط شده است. آهنگ بمیرم برات مادرم سرزمینم یک آهنگ رقص آور است که دارای سیستم ریتمیک است و عمدتاً در موسیقی هیپ هاپ استفاده می شود. بسیاری از روزنامه نگاران عرصه موسیقی آن را تحسین کردند. آهنگ بمیرم برات مادرم سرزمینم تمجید بسیار زیادی را در میان هواداران دریافت کرده است. این تک آهنگ در میان بهترین ها بوده و آهنگ شماره یک در نمودار آهنگ های شاد کشور شده است. آهنگ بمیرم برات مادرم سرزمینم یک آهنگ پاپ است که حدود 5 دقیقه طول می کشد. آهنگ همزمان نمونه‌های مختلفی از ریتم‌های لایه‌ای، شامل ریتم‌های هیپ هاپ و ضرب آهنگ باس سنگین را شامل میشود. منتقدان نوع احساسی که آهنگ بمیرم برات مادرم سرزمینم به مخاطب منتقل می کند را شبیه به تک آهنگ های دیگر گرشا رضایی توصیف نکرده اند. همین موضوع بر خاص بودن این آهنگ صحه می گذارد. بسیاری از منتقدان ترکیب و ساختار آن را قابل مقایسه با کارهای دیگر خواننده های پاپ که اخیرا منتشر شده اند، نمی دانند. آنها آهنگ بمیرم برات مادرم سرزمینم را به عنوان "قطعه ای شگفت انگیز " توصیف کرده اند که با ضرب آهنگی قدرتمند اجرا شده است. البته برخی دیگر نیز آهنگ بمیرم برات مادرم سرزمینم از گرشا رضایی را " کمی غمگین و اشک آلود" توصیف کرده اند.

شک نکنید که این عاشقانه بی بدیل شبیه هیچ کدام از کارهایی که دیگر خواننده ها اخیراً ارائه کرده اند نیست. می توانید حس نو عاشقانه را از آن دریافت کنید. گرشا رضایی این بار هم آمده است تا با آهنگ بمیرم برات مادرم سرزمینم به شما عشق را هدیه دهد. مطمئنم حسی در آهنگ خواهید یافت که در آهنگ های دیگر این روزها کمتر می توان پیدا کرد. زیبایی درون آهنگ بمیرم برات مادرم سرزمینم موج میزند. این آهنگ محصول تلاش یک ساله گرشا رضایی بوده است. آهنگ بمیرم برات مادرم سرزمینم این روزها همه نگاه ها را به خود خیره کرده است و نظر ها را به سمت خود جلب است.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...