پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ کامی یوسفی تلخ

دانلود آهنگ کامی یوسفی تلخ

دانلود آهنگ کامی یوسفی تلخ

با کیفیت اصلی و لینک مستقیم پرسرعت دانلود کنید آهنگ جدید فوق العاده زیبا به نام تلخ با صدای کامی یوسفی را ( گلسار موزیک )

Download New Music ♪ Kamy Yousefi – Talkh In The GolsarMusic

دانلود آهنگ کامی یوسفی تلخ

کامی یوسفی تلخ

من تموم زندگیم وصل چشمای توعه

چشماتو از من برندار

متن آهنگ تلخ کامی یوسفی

دانلود آهنگ کامی یوسفی تلخ

کامی یوسفی تلخ

سایر آهنگ های کامی یوسفی

آخرین آهنگ کامی یوسفی

برچسب ها

توضیحات

کامی یوسفی با انتشار تلخ تبدیل به یک پدیده شده است. یکی از برجسته ترین کارهای چند سال اخیر بعد از مدت ها تاخیر از خواننده محبوب این روزها، کامی یوسفی ارائه شده است. عاشقانه کامی یوسفی توانسته است تمام چشم ها را با تلخ به خود خیره کند و توانایی او را به رخ بکشد. او هر آنچه که باید برای یک عاشقانه با کیفیت در نظر گرفت را با تلخ به همگان عرضه داشته است. آهنگ تلخ تمام قلب ها را تسخیر کرده است، کامی یوسفی خود نیز به این موضوع در عین فروتنی معتقد است. به نظر می رسد موسیقی پاپ با داشتن چند خواننده مصمم همچون کامی یوسفی، علی رغم رکود چند سال اخیر بتواند از نظر محبوبیت و فروش تکانی به خود بدهد، هرچند با در نظر گرفتن خالی بودن عرصه، تنها کامی یوسفی و آهنگ تلخ هستند که می تازند و مخاطبان بسیاری را به خود جذب می کنند. بدون شک کامی یوسفی یکی از محبوب ترین خوانندگان چند سال اخیر است و تلخ نیز از بهترین آثار او و موسیقی پاپ در این برهه زمانی به شمار میرود. اما برای بسیاری از افراد و حتی طرفداران دو آتشه او سوال شده است، که چرا او در چنین جایگاهی قرار گرفته است؟

راستش از نظر کارشناسان موسیقی پاپ این را باید در زیرکی و تکنیک هنری بالای کامی یوسفی جستجو کرد. توانایی کامی یوسفی، طی سال های فعالیت هنری او قدم به قدم افزایش یافت و با تلخ به بالاترین میزان خود رسید. دقت و حساسیت او در انتخاب همکارانی کارکشته که همانند او برای ارائه کارهای هنری نکته سنج و حساس بودند، خیلی وقت ها از سقوط او همچون دیگر رقبا جلوگیری به عمل آورده است. البته استعداد ذاتی کامی یوسفی نیز در این میان نقش پر رنگی ایفا کرده است تا بتوان تجلی حس هنری او را در قطعه ای همچون آهنگ تلخ دید.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...