پخش آهنگ شما

گلسارموزیک دانلود آهنگ چیلیک بند تو عزیز جونمی

دانلود آهنگ چیلیک بند تو عزیز جونمی

دانلود آهنگ چیلیک بند تو عزیز جونمی

همین الان میتوانید بشونید و دانلود کنید آهنگ جدید فوق العاده جذاب به نام “تو عزیز جونمی” از چیلیک بند با برترین کیفیت در قالب mp3 و متن ترانه

Download Music “Chilik Band” In The Name Of “To Azize Jonami” In 320 And 128 Quality On GolsarMusic

دانلود آهنگ چیلیک بند تو عزیز جونمی

چیلیک بند تو عزیز جونمی

نمیشه ازت دل کند نمیشه ولت کرد

نمیشه بی تو نمیشه ردت کرد

متن آهنگ چیلیک بند تو عزیز جونمی

تو شبیه فیلمای درام و رمانتیک

هر کی مارو دید با هم میگه بابا تبریک

تو عزیز جونمی حق داری یکی یدونمی

دانلود آهنگ چیلیک بند تو عزیز جونمی

چشم و چراغ خونمی دیوونتم آره دیوونمی

وقتی با هم میخندی چشماتو هی میبندی

این دلو از جا کندی آخ امون از اون لوندیت

چیلیک بند تو عزیز جونمی

سایر آهنگ های چیلیک بند

آخرین آهنگ چیلیک بند

برچسب ها

توضیحات

به راحتی می توان ادعا کرد که تو عزیز جونمی از چیلیک بند از شاخص ترین آهنگ های ارائه شده توسط این خواننده است. آهنگ تو عزیز جونمی تمام مرزهای مربوط به معیارهای یک اثر نمونه پاپ را جا به جا کرده است، از این رو می توان به گروهی که آفرینش این اثر را به عهده گرفته اند، مخصوصاً چیلیک بند تبریک گفت. جای امیدواری است که با ارائه تو عزیز جونمی از چیلیک بند، کارهای بیشتری را از او در این سطح مشاهده کنیم. همین مسئله بسیاری از منتقدین را قانع کرده است که چیلیک بند سکان دار تغییر در ارائه آهنگ های پاپ با کیفیت فوق‌العاده خواهد بود. جای بسی خوشحالی است که یک الگوی نمونه همچون آهنگ تو عزیز جونمی از چیلیک بند، شرایط را برای بهبود بازار موسیقی پاپ فراهم کرده است. طرفداران چیلیک بند بر این باورند که تا مدتها هیچ کاری به اندازه آهنگ تو عزیز جونمی و با این سطح از جذابیت ارائه نخواهد شد، مگر اینکه خود این خواننده کار درست دست به کار شود. تم غالب کارهای چیلیک بند از نوع عاشقانه و جوان پسند است. اما نمی توان این موضوع را نادیده گرفت که تو عزیز جونمی حتی توانسته در میان دیگر قشرهای جامعه و گروه های سنی مختلف جا باز کند، خوش بدرخشد و ماندگار شود.

بابت این موفقیت بزرگ که نتیجه انتشار تو عزیز جونمی برای چیلیک بند بوده است، باید به او آفرین گفت. با این وجود، دور از ذهن نیست که آرزوی های بزرگی که او برای آینده کاری خود در سر دارد، خیلی زود به حقیقت بپیوندد. تمام آثار چیلیک بند از نظر طرفدارانش خاص و فوق‌العاده هستند، اما آهنگ تو عزیز جونمی در میان این آثار گل سر سبد و موردی خاص و برگزیده است. اگر به فن پیج های این خواننده جوان سر بزنید، تو عزیز جونمی در بیشتر آنها، در قسمتی جداگانه و در بخش هایلایت برگزیده ها، دیده می شود. همین موضوع می تواند بر توانایی چیلیک بند در آفرینش آثار بخصوص و ویژه مهر تایید بزند. به همین دلیل، به او بابت داشتن چنین حس ظریفی باید تبریک گفت.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...
  • ناشناس 2 سال پیش

    دمد گرم زود بده بیرون تمام اهنگاتا دارم اینا ندارم زود😐⛓

  • سارا 2 سال پیش

    وایییی عاشقشونم عالین کی پخش میشه زودتر بدین بیرون