پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ پدرام پالیز به نام الماس

دانلود آهنگ پدرام پالیز به نام الماس

دانلود آهنگ پدرام پالیز الماس

همین حالا دانلود کنید آهنگ زیبای پدرام پالیز بنام الماس با لینک مستقیم ♪

دانلود آهنگ پدرام پالیز به نام الماس

Download New Song By : Pedram Paliz – Almas With Text And Direct Links

پدرام پالیز الماس

دیگران به من نگفتند با دو چشمانم دیدم

از همان لحظه شکستم از همان ساعت بریدم

متن آهنگ الماس پدرام پالیز

تو جهانم شده بودی مثل تو ندیده بودم

از تو یک ماهیِ آزاد در دلم کشیده بودم

نماندی که آرام شود ساحلِ این دریای وحشی

که در سینه مثل الماسِ زیبا بدرخشی

به حدِ آسمان، حسرت کشیدم

منِ دیوانه صحنه ی آینده ام را با تو دیدم

پدرام پالیز به نام الماس

سایر آهنگ های پدرام پالیز

آخرین آهنگ پدرام پالیز

برچسب ها

توضیحات

شاخصه گرانبهایی همچون تجربه را در آهنگ الماس از پدرام پالیز به هیچ وجه نمی توان موضوعی سطحی دید و نمی توان نگاهی گذرا به ان داشت. تجربیات گذشته پدرام پالیز به کمک او آمده اند تا او را در خلق اثری بی نظیر همچون الماس، یاری کنند. الماس وب سایت های فندوم های پدرام پالیز را زیرو رو کرده است. یک آهنگ خاطره ساز می خواهید؟ الماس از پدرام پالیز در خدمت شماست! می توانید بهترین لحظات عاشقانه خود را با این شاهکار رقم بزنید. حتما الماس را با دوستانتان و کسی که عاشقش هستید هم رسانی کنید تا آنها نیز از این موسیقی لطیف و خواستنی لذت ببرند. از مهم ترین ویژگی های الماس این است که بسیار بدیع و نو است و می توان ادعا کرد نظیر آن را قبلا نشنیده اید. همین نو بودن الماس باعث تسخیر قلب ها شده است. پدرام پالیز گفته است که بسیار مهم بوده است که شنونده در عین اینکه با یک اثر کاملا نو و بدیع رو به رو می شود، باید بتواند در عین حال از گذراندن لحظات با آن احساس آرامش کند.

او تاکید کرده است که آهنگ الماس با شنونده صمیمی است و هیچ نوع غریبگی با مخاطب خود ندارد. با این اوصاف الماس نوعی دوگانگی زیبا و زیرکانه ایجاد کرده است. این آهنگ از پدرام پالیز در عین صمیمیت و ایجاد نوعی حس آشنایی با مخاطب، در نوع خود منحصر به فرد و جدید است. پدرام پالیز خود ازعان می کند که از تکرار بیزار است، حتی اگر آن آهنگ تکراری بسیار مورد اقبال عمومی قرار گیرد. این پارادوکس یا دوگانگی در آهنگ الماس بی نظیر است. فکر می کنید می توانید نمونه آن را پیدا کنید؟ دست کم در میان آثار هم نسلان پدرام پالیز، به ندرک می توان همچین سطحی از ذوق هنری و حساسیت را دید.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...