پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ ناصر عباسی پرستو

دانلود آهنگ ناصر عباسی پرستو

دانلود آهنگ ناصر عباسی پرستو

میتوانید در این لحظه در گلسار موزیک آهنگ جدید جذاب و زیبای از ناصر عباسی با عنوان “پرستو” با دو کیفیت اصلی 320 و 128 همراه با پخش آنلاین و متن ترانه دانلود نمایید.

Download New Music ♪ Naser Abbasi – Parasto In The GolsarMusic

دانلود آهنگ ناصر عباسی پرستو

ناصر عباسی پرستو

برو یار دباره حالم خرابه برو دلبر بوین دل بی گناهه

برو برو برو چشم انتظاره عاشق دل دارمه بهونه دارمه

متن آهنگ پرستو ناصر عباسی

پرستو پرستو برو یار دباره پر هایرو تو برو منی بام خانه

پرستو پرستو برو باز بزن پر پرستو برو تو منی ایوون سر

برو یار دباره حس تو دارمه  برو که مستمه حالی نارمه

دانلود آهنگ ناصر عباسی پرستو

هارش هرشو هرشو لیوانی خارمه شو ره تا صبح دلبر بیداری دارمه

حالم خرابه بیمه دیوانه  پرستو پرستو برو یار دباره

پر هایرو تو برو منی بام خانه پرستو پرستو برو باز بزن پر

پرستو برو تو منی ایوون سر دنیای خراب من آبادی دارنه

این عاشق خسته نشونی دارنه قسم به جان ته من جانی نارمه

محبوب دل من آوازه دارمه پرستو پرستو برو یار دباره

پر هایرو تو برو منی بام خانه پرستو پرستو برو باز بزن پر

ناصر عباسی پرستو

سایر آهنگ های ناصر عباسی

آخرین آهنگ ناصر عباسی

برچسب ها

توضیحات

به راحتی می توان ادعا کرد که پرستو از ناصر عباسی از شاخص ترین آهنگ های ارائه شده توسط این خواننده است. آهنگ پرستو تمام مرزهای مربوط به معیارهای یک اثر نمونه پاپ را جا به جا کرده است، از این رو می توان به گروهی که آفرینش این اثر را به عهده گرفته اند، مخصوصاً ناصر عباسی تبریک گفت. جای امیدواری است که با ارائه پرستو از ناصر عباسی، کارهای بیشتری را از او در این سطح مشاهده کنیم. همین مسئله بسیاری از منتقدین را قانع کرده است که ناصر عباسی سکان دار تغییر در ارائه آهنگ های پاپ با کیفیت فوق‌العاده خواهد بود. جای بسی خوشحالی است که یک الگوی نمونه همچون آهنگ پرستو از ناصر عباسی، شرایط را برای بهبود بازار موسیقی پاپ فراهم کرده است. طرفداران ناصر عباسی بر این باورند که تا مدتها هیچ کاری به اندازه آهنگ پرستو و با این سطح از جذابیت ارائه نخواهد شد، مگر اینکه خود این خواننده کار درست دست به کار شود. تم غالب کارهای ناصر عباسی از نوع عاشقانه و جوان پسند است. اما نمی توان این موضوع را نادیده گرفت که پرستو حتی توانسته در میان دیگر قشرهای جامعه و گروه های سنی مختلف جا باز کند، خوش بدرخشد و ماندگار شود.

بابت این موفقیت بزرگ که نتیجه انتشار پرستو برای ناصر عباسی بوده است، باید به او آفرین گفت. با این وجود، دور از ذهن نیست که آرزوی های بزرگی که او برای آینده کاری خود در سر دارد، خیلی زود به حقیقت بپیوندد. تمام آثار ناصر عباسی از نظر طرفدارانش خاص و فوق‌العاده هستند، اما آهنگ پرستو در میان این آثار گل سر سبد و موردی خاص و برگزیده است. اگر به فن پیج های این خواننده جوان سر بزنید، پرستو در بیشتر آنها، در قسمتی جداگانه و در بخش هایلایت برگزیده ها، دیده می شود. همین موضوع می تواند بر توانایی ناصر عباسی در آفرینش آثار بخصوص و ویژه مهر تایید بزند. به همین دلیل، به او بابت داشتن چنین حس ظریفی باید تبریک گفت.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...