پخش آهنگ شما

گلسارموزیک دانلود آهنگ مهدیار اوستا

دانلود آهنگ مهدیار اوستا

دانلود آهنگ مهدیار اوستا

همراهیان ما باشید / دانلود آهنگ جدید بسیار زیبا با صدای هنرمند مهدیار به نام اوستا ♪♪ با متن دو کیفیت 128 و 320 Mp3 و پخش آنلاین در گلسار موزیک

Download New Music ♪ Mahdyar – Osta In The GolsarMusic

دانلود آهنگ مهدیار اوستا

مهدیار اوستا

♩♬بچها بزرگ شدن زبونا دراز شده♪♭

♩♬مهدیار میتونه حتی حرفاشو یه کتاب کنه♪♭

متن آهنگ اوستا مهدیار

♩♬آخه ما کار بلدیم هر کی اومد مشتری شد♪♭

دانلود آهنگ مهدیار اوستا

مهدیار اوستا

فقط در 13 سال بازنشسته شو

سایر آهنگ های مهدیار

آخرین آهنگ مهدیار

برچسب ها

توضیحات

مهدیار و شروعی دوباره با اوستا

طرفداران مهدیار معتقدند که کیفیت اتفاقی نیست و تلاش شبانه روزی و بی وقفه این خواننده جوان منجر به تولید اثر ماندگاری همچون آهنگ اوستا شده است. آنها آهنگ اوستا را دارای سطح بالایی از توانایی ارتباط با شنونده می دانند و معتقدند دیگر خواننده ها باید این آهنگ را الگوی کار خود قرار دهند. مهدیار با تیمی که در اختیار دارد آهنگ اوستا را در بالاترین سطح به مخاطب ارائه داده است، آهنگی که بهترین آهنگ پاپ این سالهاست. آهنگ اوستا همچون رویایی لطیف و دوست داشتنی است. با یک یا دو بار گوش دادن به آهنگ اوستا از آن سیر نمی شوید. این ویژگی ارزنده باعث این شده است تا مهدیار با آهنگ اوستا در میان خوانندگان بسیار مطرح، جا برای خود باز کند و از رقبا فاصله بگیرد. کم کاری مهدیار باعث نشده است تا کیفیت آهنگ او پایین بیاید، بلکه برعکس آهنگی که ارائه داده است بسیار سطح بالایی داشته و با کیفیت است. فندوم های مهدیار بسیار هیجان زده بودند تا آهنگ اوستا را زودتر بشنود. فن پیج های مهدیار برای این که هر کدام زودتر آهنگ جدید او را در اینترنت به مخاطبین ارائه دهند با هم در رقابت تنگاتنگ بودند و این نیز جای تعجب ندارد. وقتی مهدیار کارش را در این سطح ارائه می دهد، باید هم منتظر همچین بازخورد هایی از طرف مخاطبین او باشیم.

آهنگ اوستا تاریخ مصرف ندارد و هر زمانی دوست داشتنی است. مهدیار از آن دسته از خواننده ها نیست که در دایره شهرت یک آهنگ به دام بیفتد. کار او آفرینش همیشگی آثار دوست داشتنی است که هر کدام می‌توانند به نوبه خود امضای هنری او حساب بیایند. مهدیار خواننده دیروز، امروز و فرداست، همان که شنونده به آن احتیاج دارد و به خاطر او هر روز انتظار انتشار آهنگ های بی نظیرش را می کشد. اوستا تقدیم به شما طرفداران عزیز!

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...