پخش آهنگ شما
تمامی فعالیت های گلسارموزیک جهت نشر آثار فرهنگی مجاز، زیر نظر ساماندهی اداره ارشاد اسلامی کشور و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

گلسارموزیک دانلود آهنگ مرتضی باب لالای لای لای عزیزوم 2

دانلود آهنگ مرتضی باب لالای لای لای عزیزوم 2

دانلود آهنگ مرتضی باب لالای لای لای عزیزوم 2

بدون محدودیت دانلود کنید و لذت ببرید از آهنگ جدید و بسیار زیبا و متفاوت لالای لای لای عزیزوم 2 از مرتضی باب عزیز با برترین کیفیت ( 128 و 320 )

Download Music “Morteza Bab” In The Name Of “Lalay Lay Lay 2” In 320 And 128 Quality On GolsarMusic

دانلود آهنگ مرتضی باب لالای لای لای عزیزوم 2

مرتضی باب لالای لای لای عزیزوم 2

غمت تش بسه و جونم روی غمت آتیش به جونم انداخته عزیزم

مهربونم روی بهزه جونم روی مهربون بهتر از جونمی عزیزم

 آهنگ لالای لای لای عزیزوم 2 مرتضی باب

تو که ایطوری و خو رهتی تو که اینجوری برا همیشه به خواب رفتی

پ مو سی کی لالی بخونم روی من برا کی لالایی بخونم عزیزم

دانلود آهنگ مرتضی باب لالای لای لای عزیزوم 2

نه انگاری قهرمو‌ کردی نه انگار با ما قهر کردی

رهتی و خته نیدی نشونم روی رفتی و خودتو بهم نشون نمیدی

چه بد کردوم که خدا داغ چه بدی کردم که خدا داغ

رهتن تنه وردا و جونم رفتن تو رو به جونم انداخته

مرتضی باب لالای لای لای عزیزوم 2

سایر آهنگ های مرتضی باب

آخرین آهنگ مرتضی باب

برچسب ها

توضیحات

آهنگ لالای لای لای عزیزوم 2 یک آهنگ در سبک پاپ است که توسط مرتضی باب ضبط و اجرا شده است. موفقیت لالای لای لای عزیزوم 2 تا به امروز طوفانی بوده است. از لالای لای لای عزیزوم 2 به عنوان امضا هنری مرتضی باب یاد می شود. لالای لای لای عزیزوم 2 کاری برجسته در کارنامه مرتضی باب است. شهرت مرتضی باب اگرچه مدیون لالای لای لای عزیزوم 2 نیست اما این آهنگ اوج محبوبیت را برای او به ارمغان آورده است. این آهنگ جهشی بزرگ برای او محسوب میشود و کمتر کسی آن را در بازه زمانی کوتاه همچون مرتضی باب تجربه کرده است. پیشبینی شده بود که مرتضی باب بعد از مدتها بازگشتی باشکوه با لالای لای لای عزیزوم 2 خواهد داشت اما فروش خیره کننده آهنگ لالای لای لای عزیزوم 2 چیزی نبود که اغلب منتقدان بتوانند حدس بزنند. ترکیب بندی اشعار در عاشقانه مرتضی باب عالی و بی نقص است. همین فاکتور لالای لای لای عزیزوم 2 را دلنشین کرده است. آهنگ لالای لای لای عزیزوم 2 همچون یک داستان رمانتیک با حجم بزرگی از احساسات شما را غافلگیر می کند، به گونه ای که در همین چند دقیقه کوتاه مجذوب آن می شوید و تمام توجه شما به آن جلب می شود. لالای لای لای عزیزوم 2 را می توان از نمونه کار های رمانتیک سال‌های اخیر نامید که توانست تمام استعداد خالق خود را به بهترین شکل ممکن به صحنه ظهور بگذارد.

این مسئله حاکی از توانایی مرتضی باب در مدیریت اجرای آهنگ استف به گونه‌ای که بهترین نتیجه نصیب او شده است. مطمئناً با آهنگ هایی همچون لالای لای لای عزیزوم 2 که تم عاشقانه و فوق‌العاده‌ای دارند آشنا هستید، اما با مقایسه این اثر با دیگر آثار پا پاپ، انتخاب شما همین آهنگ خواهد بود. از ویژگی های برجسته کارهای مرتضی باب می‌توان به تمرکز فوق العاده او روی همزاد پنداری احساسی با شنونده و مخاطب اشاره کرد. مخاطب به هیچ وجه با صدای مرتضی باب احساس بیگانگی نمی کند. باید اعتراف کرد که همین مورد نقطه عطف و قدرت در اجرای آهنگ لالای لای لای عزیزوم 2 توسط او قلمداد می شود.

نظرات کاربران

نظر شما بعد از رویت و تایید منتشر میشه...

تا الان نظری ارسال نشده، اولین نفر باشید...